Kaip gauti paskolą su bloga kredito istorija? Ar tai įmanoma?

Tam, kad būtų galima gauti norimo dydžio paskolą, svarbu turėti nepriekaištingą kredito isrtoriją. Tačiau ką reiktų daryti tuo atveju, jei jūsų kredito istorija yra bloga. Jei taip nutiko, tai tikrai įmanoma surasti kur yra išduodami kreditai internetu, nes tuomet vertinamos jūsų dabartinės galimybės grąžinti pasiimtą paskolą. Įvertinus, jūs greitai gausite atsakymą apie tai kokia suma jums yra suteikiama. Svarbu, kad visa jūsų įsipareigojimų suma neviršytų daugiau nei 40 % mėnesinių pajamų. Matydami, jog per nustatytą terminą nepavyks grąžinti paskolos, tuomet galite kreiptis dėl paskolos refinansavimo paslaugos. Tai gali padėti gerokai sumažinti jūsų įsiskolinimų finansinę naštą.

Kiekviena situacija yra vertinama individualiai, nagrinėjamos blogos kredito istorijos priežastys, taip pat vertinamos visos įmanomos galimybės ją pagerinti. Net ir gavus neigiamą atsakymą, reiktų derėtis dėl sau palankesnio kredito ir jo grąžinimo sąlygų. Bet kokiu atveju yra pažvelgiama informacija apie jūsų finansinę informaciją, vertinama ir pranešama apie galutinį rezultatą.

Taip pat įvertinama visa rizika, nuo kurios priklausys suteikiamos paskolos dydis ir sutarties sąlygos. Turint blogą kredito istoriją, yra tikimybė, kad jums suteikta paskola ar kreditas, kuris didesnių palūkanų normą. Kartais kredito istorija gali visai netikėtai bloga, jei pamirštate ar vėluojate laiku apmokėti savo sąskaitos.

Tam, kad būtų priimtas teigiamas sprendimas išduoti jums kreditą ar paskolą net ir su bloga kredito istorija bankas gali jūsų prašyti papildomų dokumentų, pvz. įvairių išrašų apie jūsų pajamas, darbo užmokestį, nes tai padėtų kuo geriau įvertinti visas galimybes.

Reiktų pabandyti kreiptis ir dėl nemokamos paskolos, kuri gali būti suteikiami mažesnėmis palūkanomis. Taip būtų didesnė tikimybė ją gauti, net ir turint finansinių įsiskolinimų ar blogą kredito istoriją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *