Kaip perkelti duomenis iš vieno Samsung telefono į kitą Samsung telefoną?

Kaip perkelti duomenis iš vieno Samsung telefono į kitą?

Šiuolaikiniame sparčiai besikeičiančiame pasaulyje išmanieji telefonai tapo nepakeičiamu įrankiu, padedančiu palaikyti ryšį ir organizuotumą. Išmanieji telefonai tapo neatsiejama mūsų kasdienybės dalimi – nuo naršymo socialinėje žiniasklaidoje iki darbo ir asmeninio gyvenimo valdymo. Tačiau kas nutinka, kai ateina laikas atsinaujinti ir pakeisti įrenginį? Visų duomenų, kontaktų ir brangių prisiminimų perkėlimas gali būti nelengva užduotis. Tačiau nebijokite! Jei pereinate iš vieno „Samsung” telefono į kitą, šis procesas yra paprastas ir nesukeliantis streso.

Pietų Korėjos tarptautinė elektronikos milžinė „Samsung” garsėja aukštos kokybės išmaniųjų telefonų, pasižyminčių pažangiausiomis funkcijomis, gamyba. Naujausiuose jų modeliuose, pavyzdžiui, „Galaxy S22” ir „Galaxy A52”, įdiegta daugybė naujoviškų funkcijų, kurios pagerina naudotojo patirtį. Nuo didelių ir ryškių ekranų iki galingų procesorių – „Samsung” telefonai sukurti taip, kad užtikrintų neprilygstamą išmaniojo telefono patirtį.

Viena geriausių „Samsung” telefonų savybių – galimybė lengvai perkelti duomenis iš vieno įrenginio į kitą. Nesvarbu, ar keičiate senesnį modelį, ar atnaujinate į naujausią versiją, perkelti duomenis dar niekada nebuvo taip paprasta. Pateikiame žingsninį vadovą, kuris padės jums perkelti visą svarbią informaciją ir asmeninius duomenis iš vieno „Samsung” telefono į kitą:

  1. Padarykite atsarginę senojo telefono kopiją. Prieš pradėdami perkėlimo procesą, būtina sukurti atsarginę senojo telefono duomenų kopiją. Tai galite padaryti eidami į programą Nustatymai ir pasirinkdami Atsarginė kopija ir atstatymas. Iš čia galite pasirinkti, ar norite sukurti atsarginę duomenų kopiją debesyje, „Google” paskyroje arba kompiuteryje.
  2. Prijunkite abu telefonu. Atlikę atsarginę duomenų kopiją, laikas sujungti abu telefonus. Tai galite padaryti naudodami USB kabelį, kuriuo senąjį telefoną prijungsite prie naujojo telefono.
  3. Pradėkite perkėlimo procesą. Naujajame telefone eikite į programėlę Smart Switch ir pasirinkite Priimti duomenis. Taip bus pradėtas perkėlimo procesas ir naujasis telefonas pradės gauti visus duomenis iš senojo telefono.
  4. Palaukite, kol perkėlimas bus baigtas. Perkėlimo procesas gali užtrukti, priklausomai nuo perkeliamų duomenų kiekio. Būkite kantrūs ir palaukite, kol perkėlimas bus baigtas. Kai perkėlimas bus baigtas, visi jūsų duomenys, įskaitant adresatus, nuotraukas, vaizdo įrašus ir žinutes, bus prieinami naujajame telefone.

Apibendrindami norime pasakyti, kad perkelti duomenis į kitą „Samsung” telefoną dar niekada nebuvo taip paprasta. Naudodamiesi programa „Smart Switch” galite keliais paprastais veiksmais perkelti visus svarbius duomenis, kontaktus, užrašus ir prisiminimus. Nesvarbu, ar esate technologijas išmanantis naudotojas, ar išmaniųjų telefonų pasaulio naujokas, šis sklandus perkėlimo procesas užtikrins, kad jūsų perėjimas prie naujo prietaiso būtų sklandus ir nekeltų streso. Taigi, pirmyn, pereikite prie naujausio „Samsung” telefono ir išbandykite geriausias mobiliąsias technologijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *