Kaip perkelti nuotraukas iš telefono į kompiuterį?

Kaip perkelti nuotraukas iš telefono į kompiuterį

Šiuo metu yra nemažai būdų perkelti nuotraukas iš telefono į kompiuterį. Vieni reikalauja tik keleto mygtukų paspaudimų išmaniajame telefone, tuo tarpu kitiems gali prireikti daugiau kantrybės ir pastangų. Nuotraukų perkėlimas kiekvienam telefonui gali kiek skirtis, priklausomai nuo išmaniojo telefono modelio ir operacinės sistemos versijos, tačiau esminiai principai yra panašūs.

Perkėlimas naudojantis USB kabeliu

Vienas iš labiausiai paplitusių būdų perkelti nuotraukas yra per USB laidą. Štai, ką reikia daryti:

  1. Įjunkite savo kompiuterį ir telefoną. Įveskite slaptažodį abiejuose įrenginiuose, jeigu jie yra apsaugoti slaptažodžiu.
  2. Sujunkite abu įrenginius USB laidu.
  3. Jūsų išmaniajame telefone, pranešimų juostoje turėtų atsirasti įspėjimas, nurodantis, jog įrenginys šiuo metu yra tik įkraunamas naudojantis USB kabeliu. Spustelėkite ant įspėjimo, kad pamatytumėte daugiau parinkčių.
  4. Ekrane pasirodžius papildomoms parinktims, pasirinkite tą, kurioje yra nurodyta Nuotraukų perkėlimas (PTP) arba Failų perkėlimas.
  5. Įjungę failų arba nuotraukų perkėlimo rėžimą, savo kompiuteryje atsidarykite This PC (Mano kompiuteris). Lange pamatysite piktogramą su savo išmaniojo telefono pavadinimu. Dukart spustelėkite ant piktogramos.
  6. Jeigu telefone yra įdėta SD atminties kortelė, matysite dvi failų talpyklas, jeigu kortelės neįdėta, tuomet matysite tik vieną. Jūsų telefone darytos nuotraukos gali būti tiek išorinėje talpykloje, tiek vidinėje talpykloje, priklausomai nuo jūsų telefone pritaikytų nustatymų. Du kartus spustelkite ant vienos iš talpyklų
  7. Ekrane pasirodys aplankai su įvairiais pavadinimais. Fotografuojant telefonu, nuotraukos yra išsaugomos aplanke pavadinimu DCIM, ten rasite jums reikalingas nuotraukas.

Perkėlimas naudojantis Wi-Fi arba mobiliaisiais duomenimis

Jeigu su savimi neturite USB kabelio arba pastarasis būdas yra tiesiog jums nepatogus, galite išbandyti nuotraukų ir failų perkėlimą per Wi-Fi. Šis būdas yra visiškai nemokamas ir prieinamas su beveik visais išmaniaisiais telefonais ir kompiuteriais. Kaip tai padaryti galite sužinoti ankstesniame mūsų straipsnyje Kaip sujungti telefoną su kompiuterių per Wi-Fi.

1 komentaras

  1. Vladas Atsakyti

    Kaip atidaryti daugiau parinkčių, jei mano Redmi 6 neduoda. Spaudinėk, braukinėk per pakrovimo langą, ir viskas veltui – jokios reakc ijos, arba pranešimai apie krovimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *