Kaip pervesti pinigus į PayPal?

„PayPal” yra viena iš naudingiausių skaitmeninių pinigų pervedimo paslaugų verslo savininkams, laisvai samdomiems darbuotojams ir kt. Nors daugelis žmonių naudojasi „PayPal”, norėdami sumokėti kitiems asmenims, pirmiausia jie turi persiųsti pinigus į savo „PayPal” sąskaitas.

Nors yra galimybė naudoti debetinę arba išankstinio mokėjimo kortelę, susieti banko sąskaitą su „PayPal” sąskaita dažnai yra protingiau. Jei esate verslo savininkas, tai leidžia ateityje greitai ir lengvai atlikti pervedimus jei turite keletą skirtingų banko sąskaitų. Arba galite mokėti darbuotojams vos keliais spustelėjimais. Šiandien aptarsime tikslius veiksmus, kuriuos reikia atlikti norint pervesti pinigus iš banko į „PayPal” sąskaitą.

 • Patvirtinkite banko sąskaitą per „PayPal“

Prieš pervesdami pinigus iš banko sąskaitos į „PayPal” paskyrą, turite patvirtinti atitinkamą banko sąskaitą. Patvirtindami banko sąskaitą, patvirtinate savo tapatybę „PayPal” sistemoje ir susiejate tą sąskaitą su „PayPal” pinigine. Tai ne tik palengvins būsimus pervedimus, bet ir padidins jūsų „PayPal” pervedimų limitus.

Banko sąskaitas „PayPal” patvirtina pervesdama į jūsų banko sąskaitą dvi nedideles pinigų sumas nuo 0,01 iki 0,99 JAV dolerio. Šios sumos bus rodomos jūsų banko išrašuose. Paskui jos išnyksta, kai „PayPal” patvirtina reikalingą informaciją.

 • Susiekite banko sąskaitą su „PayPal” paskyra
 • Eikite į savo „PayPal” piniginę ir spustelėkite Link a bank account (Susieti banko sąskaitą).
 • „PayPal” reikės kelių duomenų, pvz., jūsų internetinės bankininkystės sąskaitos numerio ir nukreipimo numerio.
 • Abu numerius galite rasti iš banko gautų čekių apačioje arba jų galite paprašyti savo banko klientų aptarnavimo skyriuje.
 • Įveskite nurodytą informaciją ir „PayPal” patikrins, ar sąskaita yra veikianti.

Dabar, kai į „PayPal” įtraukėte banko sąskaitą, galite ją patvirtinti. Norėdami tai padaryti:

 • Eikite į savo „PayPal” paskyros piniginę.
 • Pasirinkite banko sąskaitą, kurią norite patvirtinti.
 • Spustelėkite Confirm bank account (Patvirtini banko sąskaitą) tada įveskite dviejų įmokų sumų dešimtainius skaitmenis.
 • Pavyzdžiui, jei „PayPal” pervedė 0,12 ir 0,15 JAV dolerių, turite įvesti 12 ir 15.
 • Spustelėkite Confirm (Patvirtinti). Atlikus šiuos veiksmus „PayPal” patikrins informaciją ir patvirtins, kad jūsų sąskaita yra teisėta.

Šiuo metu „PayPal” turi patikrintą ir patvirtintą banko sąskaitą jūsų vardu. Dabar galite pervesti pinigus į šią banko sąskaitą ir iš jos į savo „PayPal” piniginę.

 • Įveskite „PayPal” piniginę

Prisijungę prie savo paskyros ir ekrano viršuje spustelėję Wallet (Piniginė) įeikite į savo „PayPal” paskyros piniginę. Kairėje ekrano pusėje bus rodomas susietų banko sąskaitų, kredito ar debeto kortelių ir kitų jums prieinamų finansinių sąskaitų sąrašas.

 • Perveskite pinigus į „PayPal” sąskaitą
 • Spustelėkite ekrano viduryje esantį mygtuką Transfer money (Pervesti pinigus). Paspaudus mygtuką pasirodys dar keletas papildomų parinkčių. 
 • Spustelėkite Add money to your balance (pridėti pinigų prie savo balanso), norėdami pridėti pinigų iš savo susietos banko sąskaitos į „PayPal”.
 • Pasirinkite banko sąskaitą, į kurią arba iš kurios norite pervesti pinigus. Tada spustelėkite Add (Pridėti).

Už tarptautinius pervedimus „PayPal” taiko nustatytus mokesčius. Mokestis už pervedimus nustatomas pagal dabartinius valiutų kursus. Šiuos mokesčius „PayPal” reguliariai atnaujina savo interneto svetainėje.

 • Palaukite, kol atkeliaus pinigai

Šiuo metu belieka laukti, kol „PayPal” gaus lėšas iš jūsų susietos banko sąskaitos. Procesas turėtų vykti automatiškai, jokių papildomų veiksmų atlikti nereikės.

Atkreipkite dėmesį, kad jūsų susietoji banko sąskaita turi būti tuo pačiu pavadinimu kaip ir „PayPal” sąskaita, kad galėtumėte tokiu būdu pridėti pinigų.

Ar šis metodas tinka kitoms mokėjimo parinktims?

Taip. Pagrindinis procesas yra toks pat, nesvarbu, ar norite naudoti kredito kortelę, debeto kortelę, ar net išsiimti grynųjų pinigų. Tačiau nuo to, kokio tipo pervedimą norite atlikti, gali būti taikomi mokesčiai, skirtis operacijų apdorojimo laikas ir kt.

Pavyzdžiui, užsienio mokėjimų apdorojimas dažnai užtrunka nuo 5 iki 10 darbo dienų.

Kiek laiko užtrunka pervesti pinigus iš banko sąskaitos į „PayPal”?

Paprastai į „PayPal” sąskaitą iš susietos banko sąskaitos pervestos lėšos „PayPal“ piniginę pasiekia per 1-3 darbo dienas, tačiau pasitaiko ir išimčių. Daug kas gali turėti įtakos tam, kaip greitai pinigai atsiras jūsų „PayPal” sąskaitoje. Tarp jų yra šie:

 • Kada siunčiama užklausa. Jei užklausą siunčiate savaitgalio dieną, prie numatyto operacijos apdorojimo laiko, reikėtų pridėti vieną arba dvi kalendorines dienas.
 • Kokiu laiku siunčiama užklausa. Prašymai, atliekami po 19 val. vakare, gali užtrukti ilgiau. Tuo metu dauguma „PayPal” biurų baigia savo darbo valandas.
 • Kokią pinigų sumą norite pervesti. Didesnes operacijas gali asmeniškai peržiūrėti „PayPal” klientų aptarnavimo komanda saugumo užtikrinimui. Tai gali sudaryti tam tikrus piniginių operacijų vėlavimus.
 • Jeigu piniginis pervedimas yra atliekamas į užsienio šalies banko sąskaitą.

Kad išvengti šių nepatogumų galima užsiregistruoti ir pasinaudoti „PayPal” momentinio pervedimo paslaugą. Ji veikia kur kas greičiau nei standartinė pervedimo funkcija. Per kelias minutes galite siųsti pinigus draugams ar darbuotojams. Arba galite itin greitai priimti mokėjimus už darbą.

Pagrindinės išvados

Apskritai pervesti pinigus iš banko į „PayPal” sąskaitą yra greita ir paprasta, kai patvirtinate sąskaitą. Atlikus vienkartinį banko sąskaitų susiejimą su „PayPal“ paskyra galima greitai pervesti pinigus į „PayPal” piniginę vos keliais spustelėjimais. Tai puiki priemonė, užtikrinanti, kad „PayPal” visada turėsite pakankamai pinigų atsiskaityti su laisvai samdomais darbuotojais ir draugais, arba prireikus pirkti prekes internetu.

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *