Kaip taisyklingai tvirtinti smeiges?

Atėjus vasaros sezonui, dauguma nori atsinaujinti. Vieni keičia savo išvaizdą, pradeda sportuoti ir sveikai maitintis, kitiems aktualiau pakeisti aplinką. Kadangi karantino laikotarpiu yra sunkiau keliauti, geriau pasirinkti keliones, kurios sukels mažiau papildomų galvos skausmų. Galima kelionę ir gerą laiką susikurti ir savo namuose, kuriuos Jūs galite atsinaujinti. Prieš atnaujinant namus  aptarkime, kaip tvirtinti smeiges.

Prijungus polistireninį putplastį (polistireną), jį reikia tvirtinti papildomais varžtais. Klijuotą izoliacinę plokštę rekomenduojama tvirtinti smeigėmis praėjus dviem dienoms po klijavimo. Smeiges rasite pas mus geriausiomis kainomis ir geriausia kokybe.

Gręžkite skylutes vertikaliai ant šilumos skydo paviršiaus. Skylės skersmuo ir gylis priklauso nuo naudojamos smeigės. Kai montuojamas ant paviršiaus, įkaltų ir srieginių smeigių gręžimo gylis ant pagrindo turi būti 6 mm, o smeigėms, kurios užtikrina tvirtą tvirtinimą, sėjimo gylis 25 mm nurodytas smeigių inkaravimo gylis (hv). Reikalingas smeigės ilgis nustatomas pagal smeigės inkaravimo gylio (hv) ir sujungimo skiedinio sluoksnio bei šiltinimo plokštės storio sumą. 

Naudokite įsukamus kaiščius, jei tai yra paviršius arba gilus montavimas, įkiškite kaiščius į skylę, kol plokštė liečia izoliacinės medžiagos paviršių, naudokite elektrinį grąžtą su kaiščiais, kad prisuktų kaiščius ant purkštuko paviršiaus. 

Smeigės, priveržtos prieš klojant armatūrą, turi būti priveržiamos mažiausiai po 24 valandų užklijavus šilumos skydą. Smeiges dengiantis armatūros sluoksnis neturi būti klojamas vėliau kaip po 6 savaičių, kitaip jį gali pažeisti ultravioletiniai spinduliai.Jei Jums reikalingi inkariniai varžtai, rinkitės taip pat pas mus. Jeigu reikia jums atlaikyti dideles apkrovas ir stipraus sukibimo tvirtinant, siūlome Jums inkarinius varžtus. Šie varžtai naudojami įstačius inkarą į išgręžtą vietą ir užveržiamas. Pritvirtinus inkarinį varžtą ir atsilenkus dantukams tvirtinimui suteikia stabilumo, tvirtumo ir patikimumo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *