Kaip keliauti karantino laikotarpiu?

Kelionės šiais laikais nėra tokios malonios, nes pandemijos laikotarpis pakeitė visą mūsų gyvenimą. Dauguma žmonių bijo keliauti, nes neturi skiepų, galimybių paso ir dėl to reikia karantinuotis, kuomet grįžti iš kelionės. Tačiau yra tokių, kuriems norisi keliauti ir patirti kelionės malonumus, nes niekuomet negali žinoti, kada ta kelionė yra paskutinė.

Patarimai, į ką atkreipti dėmesį keliaujant Covid laikotarpiu:

  • Prieš kelionę nepamirškite, kad Jūs esate žmonės ir turite savo teises ir pareigas.Reikia išsiaiškinti,ar po kelionės galėsite grįžti į savo šalį, kokie reikalavimai sugrįžus Jums bus taikomi. Ar grįžus teks karantinuotis ir ar reikalingi Covid testai. NEAPSIGAUKITE. Jei šalis neprašo testo, nereiškia, kad Jums jo nereikia. Atkreipkite dėmesį, ko reikalauja bendrovė, kurios lėktuvu skrendate, nuo jų priklauso, ar jie leis Jums grįžti namo.
  •  Nepamirškite, kad skrydžio metu reikia dėvėti kaukę. Taip pat netinka plona ar medžiaginė kaukė, geriau vengti ir skydelių. Tinkamiausia yra medicininė kaukė ir respiratorius.
  • Verta nepamiršti, kad atėjo kiti laikai ir nežinome, kurioje šalyje nutiks taip, kad prasidės didesni suvaržymai ir teks kelionę atšaukti. Dėl to pandemijos metu nėra patartina keliones planuoti iš anksto. Žinoma, dažniausiai pinigai atiduodami, tačiau ne visada.
  • Dėl žmonių saugumo visur matuojama temperatūra. Jums patariame dezinfekuotis rankas visur, kur eisite, kad sumažinti pavojaus lygį.
  • Grįžtant iš užsienio reikalingas neigiamas Covid testas, kurį turite pasidaryti kelionės metu. Nepamirškite to padaryti, nes Jums neleis grįžti.

Žinoma, kelionės metu galima linksmintis, galbūt toje šalyje bus mažesnė tikimybė užsikrėsti ir galėsite laisvai bendrauti, linksmintis, degintis ar skaityti knygą. Tačiau, kad nereikėtų sukti galvos kelionių metu, išbandykite www.iorouosta.lt keleivių pervežimą į oro uostą. Tai yra geras būdas keliauti į oro uostą, nes nereikės sukti galvos, kur palikti automobilį, grįžus teks už aikštelę mokėti, tai jei norite ramios kelionės į oro uostą ir atgal namo, susisiekite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *