Kaip tapti Bolt vairuotoju?

kaip tapti bolt vairuotoju

„Bolt“ – tai vis labiau populiarėjanti pavėžėjimo paslauga, kuria naudodamiesi išmaniųjų telefonų naudotojai gali greitai keliauti mieste ir užmiestyje užsisakę kelionę išmaniuoju telefono programėle. Lietuvoje populiarumą įgijusi „Bolt“ tapo tikra alternatyva tradicinėms taksi paslaugoms.

Jei kada nors pagalvojote, kad galbūt norėtumėte užsidirbti iš vairavimo, čia rasite viską, ką turite žinoti apie tai, kaip galite tapti „Bolt” vairuotoju.

Kodėl „Bolt” tapo tokia populiari?

Priežastys, dėl kurių vis daugiau keleivių iš taksi persėdo į „Bolt”, yra šios.

Išsikvieskite kelionę su programėle

Išmaniųjų telefonų naudotojams, kurie jau įprato užsisakyti produktus ir paslaugas išmaniuoju telefonu, „Bolt” patirtis turėtų būti pažįstama. „Android” arba „iOS” išmaniajame telefone įdiekite „Bolt” programėlę. Susikuriate „Uber” paskyrą ir kredito kortelę, su kuria bus apmokamos visos kelionės. Prireikus važiuoti, užsisakykite kelionę per „Bolt” programėlę. „Bolt” per GPS nustato jūsų buvimo vietą iš kurios vairuotojas jus paims, ir keliaujate į norimą tašką.

Iš anksto žinote, kuo važiuosite

Jei kur nors netoliese yra „Bolt” vairuotojas, programėlė informuos apie kelionės kainą, vairuotoją, automobilio tipą ir kiek laiko reikės laukti, kol automobilis atvyks. Kai automobilis atvyks, „Bolt” programėlė jus informuos pranešimu telefone.

Keleivio ir vairuotojo atsiliepimai

Skirtingai nuo tradicinių taksi paslaugų, „Bolt” reitingų sistema skatina vairuotojus stengtis kuo geriau įvykdyti kelionę. „Bolt” naudotojai gali vertinti vairuotojų mandagumą, saugumą ir pačią kelionę skalėje nuo 1 iki 5, taip pat jie gali patikrinti esamą konkretaus vairuotojo reitingą. Įvertinęs kelionę, vartotojas taip pat gali palikti arbatpinigių vairuotojui naudodamasis „Bolt” programėle. Prasčiau įvertinti vairuotojai gaus mažiau arbatpinigių ir tikriausiai sulauks mažiau klientų. Įdomu tai, kad vairuotojai taip pat gali įvertinti naudotojų mandagumą. Nemandagūs ar priešiškai nusiteikę naudotojai tikriausiai sulauks prastesnių vairuotojų paslaugų. Labai prastai įvertintiems vairuotojams ar naudotojams gali būti net visiškai uždrausta naudotis „Bolt” paslaugomis. Taigi ir vairuotojai, ir keleiviai yra skatinami siekti, kad „Bolt” patirtis būtų maloni ir teiktų pasitenkinimą.

Kaip tapti „Bolt” vairuotoju

1. Įsitikinkite kad turite reikalingus dokumentus

Tapti sėkmingu „Bolt” vairuotoju galite vos per vieną dieną, pakanka užtikrinti kad atitinkate minimalius keliamus reikalavimus Lietuvoje ir su savimi turėti šiuos dokumentus:

  • Galiojantį vairuotojo pažymėjimą;
  • Automobilį, kurio pagaminimo metai būtų ne senesni nei 1998, automobilis turėtų bent 2 dureles, bent 3 sėdimas vietas. Jeigu nuosavo automobilio neturite, galite kreiptis į Bolt atstovybę el. paštu vairuotojai@bolt.eu, kur būsite nukreipti į vieną iš Bolt automobilių nuomos parkų partnerių;
  • Individualios veiklos pažymą. Norėdami sužinoti kaip užsisakyti individualios veiklos pažymą, galite paspaudę šią nuorodą: https://drive.google.com/file/d/1ntRdmYgfMvcmhSn67t2Lra5R1TD4DHeZ/view;
  • Administracinių teisės pažeidimų išrašo. Norėdami sužinoti kaip atsisiųsti administracinių teisės pažeidimų išrašą, galite paspaudę šią nuorodą:

https://drive.google.com/file/d/1ANF-xGnvilfIAu9GGBw_U8-BADZv4jVV/view;

Jeigu jau turite visus aukščiau išvardintus dokumentus, galite registruotis užpildydami Bolt anketą, paspaudę šią nuorodą:

https://partners.bolt.eu/driver-signup?utm_source=blog&utm_campaign=bolt_blog_LT

Užpildžius anketą, jums bus pateikta visa reikalinga informacija, pradėti vairavimui su Bolt. Įprastai nuo registracijos pradžios paskyra yra patvirtinama per 24 valandas. Sėkmingai patvirtinus registraciją gausite informaciją apie Bolt vairuotojų mokymus.

2. Atsisiųskite Bolt vairuotojo programėlę iš „Google Play“ arba „Apple Store“

Visų pirma atsisiųskite Bolt vairuotojo programėlę į savo išmanųjį įrenginį, kurį naudosite kelionių metu, paspaudę vieną iš šių nuorodų:

https://play.google.com/store/apps/details?id=ee.mtakso.driver&hl=en_ZA

https://apps.apple.com/us/app/taxify-driver/id897442736

Įdiegus programėlę, prisijunkite Bolt vairuotojo programėlėje prie paskyros savo prisijungimo vardu ir susikurtu slaptažodžiu. Prisijungimo duomenys jums bus atsiusti į jūsų el. paštą, kurį įvedėte registracijos metu.

3. Naudojimasis programėle

Norėdami gauti užsakymus perbraukite ekrane žalią pasirinkimą „Laukti užsakymų“ ir pasirinkite pageidaujamą užsakymų spindulį. Sulaukę užsakymo programėlėje matysite keleivio paėmimo adresą, atstumą nuo jūsų iki keleivio ir atvykimo laiką. Norėdami patvirtinti užsakymą ekrane paspauskite žalią mygtuką „Priimti“. Atvykę į keleivio paėmimo vietą ekrane paspauskite mygtuką „Atvykau“, kad informuotumėte keleivį.

Atsitikus situacijai, kai keleivis nepasirodo nurodytoje vietoje, po 6 minučių jam paskambinkite, paspausdami dešinėje pusėje papildomą meniu. Jeigu keleiviui po 6 minučių nepavyksta prisiskambinti, kelionę atšaukite. Jūsų aktyvumo balai dėl šios priežasties nesumažės.

Pasiekę kelionės tikslą, patvirtinkite kelionės užbaigimą perbraukdami ekrane dešinėn.

4. Išmokėjimai

Keleiviai gali atsiskaityti po kelionės dviem būdais – grynaisiais arba automatiniu apmokėjimu programėlėje. Vairuotojo savaitinis balansas yra skaičiuojamas nuo pirmadienio 00:00 iki sekmadienio 23:59.

Išmokėjimai yra vykdomi savaitės pradžioje, kartą per savaitę. Priklausomai nuo jūsų naudojamo banko paslaugų, išmokėjimai į sąskaitą atkeliauja per 1-2 darbo dienas.

Standartinis komisinis mokestis taikomas Bolt vairuotojams, yra 20% nuo kelionės kainos, tačiau priklausomai nuo miesto, kuriame atliekate pavėžėjimo paslaugas, gali šiek tiek skirtis. Taip pat nepamirškite, kad vykdydami individualią veiklą per Bolt platformą esate patys atsakingi už laiku sumokamų mokesčių mokėjimą valstybei, įskaitant ir atvirkštinį PVM.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *