Messenger prisijungimas, kaip tai padaryti?

Messenger prisijungimas, kaip tai padaryti?

Jei norite palaikyti ryši su žmonėmis, kodėl nepasinaudojus vienu populiariausių socialinės žiniasklaidos tinklų planetoje? „Facebook Messenger” yra patogi ir paprasta naudoti programa, skirta pokalbiams tekstu, garsu ar vaizdo įrašu, o jei jau turite „Facebook” paskyrą, iš esmės jau galite naudotis „Messenger“ programėle.

Taip yra todėl, nes „Facebook Messenger” veikia per „Facebook”, todėl galite užmegzti pokalbius su bet kuriuo tinklo draugu. Interneto naršyklėje naujausius pokalbius galite atverti viršutinėje meniu juostoje esančiu mygtuku „Messenger” arba pereiti į pilną „Facebook Messenger” puslapį ir peržiūrėti visus savo pokalbius.

„Android“ arba „iOS“ išmaniuosiuose įrenginiuose „Facebook Messenger” turi savo atskirą programėlę, tačiau jos veikimo principas yra tas pats: bendrauti su visais turimais „Facebook” draugais per supaprastintą sąsają.

Jei nesate naudojęsi „Facebook”, kitame skyriuje padėsime jums susikurti paskyrą, o jei nenorite registruotis, padėsime jums įdiegti ir nustatyti „Messenger” ir be paskyros. Jei jau turite „Facebook” paskyrą, pereikite prie tolesnio skyriaus „Kaip naudotis „Facebook Messenger”.

Kaip užsiregistruoti „Facebook“

Užsiregistruoti „Facebook” paprasta: tiesiog eikite į pagrindinį socialinio tinklo puslapį https://www.facebook.com/ , spustelėkite „Create new account” ir užpildykite visus nurodytus duomenis.

Jei nenorite registruotis, gera žinia – mobiliuoju telefonu to daryti nereikia. (Deja, norint naudotis programa kompiuterio naršyklėje, registracija yra būtina).

Norėdami naudotis programėle be registracijos išmaniajame telefone, sekite šiuos žingsnius:

  • Atsisiųskite „Messenger“ programėlę į savo „Android“ arba „iOS“ išmanųjį įrenginį, paspaudę vieną iš žemiau pateiktų nuorodų:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.orca&hl=en&gl=US

https://apps.apple.com/us/app/messenger/id454638411

  • Atsidarę programėlę spustelėkite mygtuką „Not on Facebook?”;
  • Užsiregistruokite nurodydami savo vardą, pavardę, telefono numerį ir nuotrauką.

Kaip naršyklėje naudotis „Facebook Messenger“

Darbalaukyje „Facebook Messenger” lengva naudoti prisijungus prie „Facebook”. Kaip jau minėta, socialinio tinklo pokalbius galite pasiekti spustelėję viršutinėje juostoje esančią žodžių burbulo formos piktogramą „Messenger”, kurį paspaudus atsidarys išskleidžiamasis meniu su jūsų naujausiais pokalbiais.

Spustelėkite pokalbį ir jis bus rodomas mažame lange lango dešinėje apačioje. Be bendravimo tekstinėmis žinutėmis, kaip ir bet kurioje kitoje platformoje, taip pat galite spustelėti viršuje esantį kameros arba telefono mygtuką ir atitinkamai pereiti į vaizdo arba garso skambutį. „Krumpliaračio“ formos mygtukas leidžia nutildyti, ignoruoti ar blokuoti nepageidaujamus pokalbius arba atverti pokalbį grupei.

Taip pat galite naudoti „Krumpliaračio“ mygtuką, norėdami atverti pokalbį specialiame „Facebook Messenger” puslapyje. Jį taip pat galite pasiekti spustelėję naršyklės viršuje esantį mygtuką „Messenger” ir slinkdami į išskleidžiamojo meniu apačią spustelėkite „See All in Messenger”, kad atidarytumėte specialų „Facebook Messenger” puslapį.

Kairėje „Messenger” puslapio pusėje pateikiami pokalbiai, centre – pasirinktas pokalbis, o dešinėje – kontaktinė informacija. Virš pastarųjų yra garso ir vaizdo pokalbių mygtukai „Skambinti” ir „Kamera”, kurie atitinkamai yra šiek tiek paslėpti viršutiniame dešiniajame kampe. Kitos parinktys, pavyzdžiui, nuotraukų pridėjimas ar garso įrašų siuntimas, yra apačioje aplink teksto įvedimo lauką. Taip pat galite vilkti ir nuleisti failus iš darbalaukio tiesiai į pokalbių langą.

Kaip naudoti „Facebook Messenger” mobiliajame telefone

Mobiliajame telefone atidarykite „Facebook Messenger” programėlę ir pamatysite vertikaliai išdėstytą pokalbių sąrašą. Bakstelėkite vieną iš jų ir pateksite į pokalbio langą: garso skambučio ir vaizdo pokalbio mygtukai yra viršutiniame dešiniajame kampe, o vaizdo ir balso žinutės mygtukai – pokalbio lango apačioje kairėje. Norėdami grįžti į pokalbių sąrašą, bakstelėkite rodyklę atgal ekrano viršuje kairėje.

Pokalbių sąrašo apačioje yra du mygtukai: „Žmonės”, kuriuo pateksite į „Facebook” draugų istorijas ir į šiuo metu „Messenger“ programoje prisijungusių žmonių sąrašą, kuriame matysite, su kuo galima kalbėtis. Bakstelėkite savo profilio piktogramą viršutiniame kairiajame kampe, kad galėtumėte perjungti savo būseną, tvarkyti žinučių užklausas ir atlikti kitus nustatymus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *