Koks būtų geriausias lengvasis automobilis įmonei?

skoda dalys

Šį kartą nediskutuosime apie furgonus ar komercinius automobilius, o savo dėmesį sutelksime į lengvuosius automobilius, kurie įmonėms taip pat labai reikalingi. Bendrovės, firmos ir įstaigos juos perka su tikslu suteikti darbuotojams ar svečiams galimybę patogiai keliauti iš taško A į tašką B darbo tikslais. Kaip bebūtų, tokią funkciją gali atlikti visi automobiliai, tačiau kyla klausimas – kuris tai padarytų geriausiai? Šiame straipsnyje pažiūrėkime į tai, koks lengvasis automobilis įmonėms?

VW Golf

Logiška sąrašą pradėti nuo Golf automobilio. Šią transporto priemonę mėgsta ir įmonių atstovai, ir individualūs pirkėjai. Pastarieji dažniau renkasi hečbeką, R arba GTI linijos modelius, o įmonės dažniau perka universalo kėbulą arba kuklesnes, dyzelinius agregatus turinčias šio modelio versijas. Pigi eksploatacija, gera kuro ekonomija, pakankamai didelis komfortas mieste ir greitkelyje tikrai apibrėžia tai, ko iš automobilio tikisi įmonės ir jų atstovai. Naujo, vidutinės komplektacijos Golf kaina ~22 tūkst. €, todėl tai yra tikrai neblogas pasirinkimas.

Škoda Octavia

Jeigu norisi šiek tiek daugiau vietos už Golf, galima rinktis vis tobulėjančią Škoda Octavia. Automobilis tiesiogiai konkuruoja su Golf, nors dažniau išskiriama, kad universalo kėbule, būtent Octavia yra visa galva pranašesnė, kadangi joje ir daugiau vietos salone, ir bagažinėje. Tai itin svarbu įmonėms. Kaip ir Golf, Octavia komponuojama su identiškais benzininiais ir dyzeliniais motorais. Pastaruosius daug labiau mėgsta verslai Lietuvoje. Naujos Octavia kaina – ~20-25 tūkst. € už standartinę komplektaciją, tad nors yra brangesnis už Golf, jis suteikia daugiau ergonomikos. Be to Škoda dalys yra kiek pigesnės už VW dalis.

Opel Insignia

Ieškant maksimalaus komforto ilgiems atstumams, ko gero nerasite geresnio pasirinkimo už Opel Insignia. Šio automobilio tiesioginiai konkurentai yra – Škoda Superb ir VW Passat. Jeigu pastarieji du yra kiek praktiškesni ir turi talpesnes bagažines, tai Insignia juos tikrai lenkia tais pojūčiais, kurie juntami kelyje A1 važiuojant 110 ar 130 km/h greičiu. Automobilis tiesiog „plaukia“ greitkelyje ir toms įmonėms, kurių atstovai daug važinėja į kitus didmiesčius ir sukaupia tūkstančius kilometrų kiekvieną mėnesį greitkeliuose, vertėtų rinktis būtent Insignia. Vidutinės komplektacijos Opel Insignia universalo kaina yra ~25 tūkstančiai €.

Peugeot 308

Jeigu VW Golf per daug nežavi ir norite autoparkui pridėti šiek tiek charizmos – Peugeot 308 yra puikus pasirinkimas. Šie dinamiški hečbekai yra ganėtinai komfortiški ir labai dinamiški, todėl mieste arba užmiestyje idealiai tinka kaip komercinės transporto priemonės. Šalia hečbeko galima rinktis ir universalą, kuris – talpesnis, negu atrodo iš išorės. Vidutinės komplektacijos naujo Peugeot 308 kaina prasideda nuo ~16 tūkstančių €. Žema kaina, nors labai konkurencingas automobilis.

VW Passat

Žvelgiant į tai, ką gali rinktis įmonės, tiesiog būtų nesąžininga nepaminėti pačio populiariausio automobilio Lietuvoje – Volkswagen Passat. Ši transporto priemonė suderina praktiškumą su komfortu, ergonomiką su patogiu valdymu. Viskas, ko reikia yra naujuose Passat automobiliuose. Labai nemaža dalis komercinių subjektų eksploatuoja šio modelio automobilius su 1,6 arba 2 litrų dyzeliniais agregatais, kurie per metus jiems suvažinėja 60 ar dar daugiau tūkstančių kilometrų. Tai tikrai patikimas ir saugus automobilis, kuriuo galite pasitikėti. Vidutinės komplektacijos naujo Passat universalo kaina prasideda nuo ~25 tūkstančių €.

Toyota Prius

Na ir, jeigu įmonė yra įsikūrusi didmiestyje arba miesto centre, tikrai verta pagalvoti apie autoparko hibridizaciją ir/ar elektrifikaciją. Toyota Prius – puikus atspirties taškas. Šį automobilį eksploatuoti yra labai paprasta, jis yra ganėtinai komfortiškas ir turi technologijas, kurios leidžia mieste jaustis patogiai ir saugiai. Nors ilgiems atstumams užmiestyje (ypač važiuojant magistralėmis) tai nėra pasirinkimas Nr.1, bet miesto ir priemiesčių erdvėse toks pasirinkimas – puikus. Naujo hibridinio Prius kaina – nuo ~35 tūkstančių €.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *