Koks patogiausias būdas gabenti dviratį?

Koks patogiausias būdas gabenti dviratį

Ne naujiena ir ne paslaptis, kad iš automobilių ant dviračių persėda vis daugiau žmonių. Tai jau tapo globalia tendencija. Nors mūsų šalyje dedami tik patys pirmieji dviračių infrastruktūros kūrimo žingsniai, niekas nepaneigs, kad situacija dviratininkų atžvilgiu gerėja. Na, o nuvykus į Vakarų Europą ir sėdus ant dviračio didžiuosiuose Senojo žemyno miestuose jaučiasi itin daug galimybių. Būnant ant dviračio galima daug ką pamatyti bei tikrai gerai praleisti laiką! Tačiau į dviračiams tinkamesnes šalis keliaujančiai mūsų tautiečių daliai neretai iškyla problema. Ji susijusi su dviračių gabenimu – „Kaip saugiai ir patogiai nugabenti dviratį į kelionės vietą?“.

Siųsti paštu arba skraidinti – per brangu ir nepatogu

Kai kurie žmonės galvoja, kad keliaujant toli, gali būti patogu savąjį dviratį siųsti paštu arba skraidinti lėktuvu. Tokia praktika atėjo iš JAV turistų, kurie dažnai skraido. Nors skraidinančių dviračius (arba juos siunčiančių paštu) vis mažėja, negalima paneigti, kad toks mąstymas nebeegzistuoja. Svarbu jį akcentuoti todėl, nes jis dviračio savininkui yra visiškai finansiškai nenaudingas.

Siunta arba gabenimas lėktuvu automatiškai apriboja jūsų mobilumo galimybes. Siuntą būtinai reikės atsiimti iš pristatymo taško, o vadinamasis atvežimas „nuo durų iki durų“ gali pakelti paslaugos įkainį. Problema taip pat iškyla ta prasme, kad tikrai ne visos bendrovės apsiims gabenti nesulankstomus dviračius. Gabenti tokiu būdu standartinį ar kiek senesnį, o ne profesionalų kalnų dviratį gali pasirodyti gerokai brangiau, negu jūs galvojate. Be to, patikėti brangią transporto priemonę ne sertifikuotam vežėjui taip pat nėra tinkamas sprendimas.

Pirkti naują dviratį, kuris susilanksto ar ieškoti kitos išeities? Manome, kad dauguma priims teisingą sprendimą ir rinksis dviratį gabentis kartu su savimi.

Vežtis automobiliu – protinga ir pigu

Šis būdas (vežtis dviratį automobiliu) yra pats patogiausias ir naudingiausias, kadangi tokiu būdu dviračiai visada bus arti jūsų. Nusprendėte stabtelėti tarpinėje stotelėje ir aplinkinį parką, mišką, ežero apylinkes ar šiaip įdomesnę vietovę pažinti nuo dviračio? Puiku! Pakaks tik nusiimti jį arba juos nuo laikiklio ir jau galėsite keliauti be jokių apribojimų. Sugrįžę dviračius užkeliate ant laikiklio ir judate toliau. Paprasta.

Tam, kad dviratis ant automobilio keliautų saugiai ir ergonomiškai, reikalingas laikiklis. Tai yra tokia detalė, kuri tvirtinasi prie jūsų automobilio ir laiko vieną arba net kelis dviračius. Laikiklių būna įvairių, tačiau bene dažniausias variantas – dviračio laikiklis ant kablio. Kadangi daugybė Lietuvoje eksploatuojamų automobilių, ypač universalo arba visureigio kėbulo tipo (tačiau tikrai yra ir nemažai tokių sedanų), turi tempimui skirtus kablius, laikiklį labai patogu pritvirtinti būtent ant jo. Dviejų arba trijų dviračių laikiklis ant kablio yra puiki investicija gausesnei šeimai, kuri mėgsta kelionių metu persėsti ant šių ekologiškų transporto priemonių bei suartėti su gamta, pailsėti.

Tokių laikiklių kainos daug kartų geresnės nei siuntų paslaugos pirkimo. Jūs iškart gaunate įtaisą, kuris yra tvirtas, pilnai funkcionuojantis bei atitinkantis aukščiausius kokybės ir saugumo standartus. Dažnai perkant iš www.autoviskas.lt net nereikia mokėti pristatymo mokesčio, todėl dviračio laikikliu ant stogo ar kablio galėsite mėgautis už dar mažesnę kainą!

Du arba tris dviračius talpinantį laikiklį bus itin paprasta pritvirtinti prie kablio. Konstrukcija bus stabili, net važiuojant didesniu greičiu. Taip pat, tai ne vien laikikliai. Autoviskas.lt siūlomi Thule įrenginiai turi specialią apsaugą nuo vagių, su papildomais moduliais gali būti paversti dar universalesniais arba net virsti uždaros talpos krovinių skyriumi. Visumoje, įvertinus visus privalumus ir keblumus galima vienbalsiai tvirtinti, kad dviračio laikiklis ant automobilio yra patogiausias pasirinkimas norintiems gabenti dviračius į keliones.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *