Kuo skiriasi testeris nuo kvepalų?

Ar kada teko parduotuvėje beieškant to idealaus aromato kvepalų susimąstyti: kuo gi skiriasi originalus kvepalų buteliukas nuo testerio? Jei taip, mes turime jums atsakymą, kuris padės pažinti skirtumus tarp jų, ir nuspręsti, kurį labiau apsimoka pirkti.

Kas yra testeris?

Testeriai yra originalūs kvepalai, kurie dažniausiai yra pateikiami kartoninėje dėžutėje be užrašo su kvepalų pavadinimu ir plastikinio įpakavimo. Testeriai dažniausiai būna pateikiami 100 ml buteliukuose, tačiau jų dydis ir talpa, priklausomai nuo gamintojo gali skirtis. Šių gaminių paskirtis yra leisti pirkėjui išbandyti ir pajusti kvepalų aromatą prieš juos įsigyjant. Įprastai parduotuvėse testeriai yra neparduodami, tačiau dažnai jų galite rasti neoficialiose parduotuvėse, prekybos bazėse ar turguose. Juose esantys kvepalai yra visiškai identiški originalioje pakuotėje esantiems kvepalams.

Kuo skiriasi originalūs kvepalai nuo testerio?

Vienintelis skirtumas tarp originalių kvepalų ir jų testerio yra įpakavimas. Originalūs kvepalai dažniausiai turi įmantrios formos buteliuką, sukurtą taip, kad patrauktų dėmesį ir sukeltų prabangos jausmą, tuo tarpu testerių buteliukų išvaizda yra gerokai paprastesnė. Nepasant įpakavimo, testeryje esantys kvepalai yra visiškai tokie pat, kaip ir originalioje pakuotėje esantys kvepalai.

Ar verta pirkti kvepalų testerį?

Vienas iš didžiausių privalumų perkant kvepalų testerį yra žema kaina. Pasaulinio mąsto kvepalų gamintojai kuria daugybę nuostabių aromatų kiekvienam skoniui, pateikdami juos prabanga žėrinčiose pakuotėse. Tačiau ar verta mokėti už pakuotę, kuri po keleto minučių atsidurs šiukšlių dėžėje po išpakavimo?

Be abejo, yra atvejų, kada įpakavimas gali būti taip pat svarbus kaip ir turinys esantis jame, ypač kai norime nustebinti mums brangų žmogų netikėta dovana. Tačiau kartais mokėdami mažiau galime gauti tokios pat aukštos kokybės produktą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *