Kuo Skiriasi Žalias ir Raudonas Antifrizas?

Kuo Skiriasi Žalias ir Raudonas Antifrizas

Automobilių priežiūra ir techninės priemonės yra svarbios, kad jūsų automobilis veiktų sklandžiai ir patikimai. Vienas iš svarbių elementų yra teisingas aušinimo skysčio pasirinkimas. Žalio ir raudono antifrizo naudojimas yra plačiai paplitęs, tačiau šie du produktai turi tam tikrų skirtumų. Šiame straipsnyje išsiaiškinsime, kuo skiriasi žalias ir raudonas antifrizas.

Kas Yra Žalias Antifrizas?

Žalias antifrizas yra dažnai vadinamas etilenglikolio antifrizu. Jis dažniausiai naudojamas senesniuose automobiliuose ir mažesnėse transporto priemonėse. Žalio antifrizo pagrindinė sudedamoji dalis yra etilenglikolis, kuris suteikia aušinimo skysčiui gebėjimą atlaikyti žemesnes temperatūras ir užkirsti kelią ledo bei šalčio formavimuisi.

Kas Yra Raudonas Antifrizas?

Raudonas antifrizas yra dažnai vadinamas propilenglikolio antifrizu. Jis yra daug modernesnis ir dažniausiai naudojamas naujesniuose automobiliuose. Raudonasis antifrizas yra pagamintas iš propilenglikolio, kuris ne tik suteikia galimybę atlaikyti žemesnes temperatūras, bet ir pasižymi geresniu šilumos perteikimu. Tai reiškia, kad šis antifrizas padeda reguliuoti automobilio temperatūrą efektyviau.

Pagrindinis Skirtumas Tarp Žalio ir Raudono Antifrizo

Pagrindinis skirtumas tarp žalio ir raudono antifrizo yra sudėtyje naudojamas glikolis – etilenglikolis žaliame ir propilenglikolis raudoname antifrizu. Raudonas antifrizas dažniausiai naudojamas naujesniuose automobiliuose dėl jo geresnio šilumos perdavimo ir ilgesnio tarnavimo laiko. Žalias antifrizas yra paprasčiau pagamintas ir dažnai tinkamas senesniems automobiliams.

Apibendrinimas

Teisingo antifrizo pasirinkimas yra svarbus, norint užtikrinti automobilio variklio veikimą net ekstremaliomis temperatūromis. Žalias ir raudonas antifrizai turi skirtingą glikolio sudėtį – etilenglikolį ir propilenglikolį atitinkamai. Raudonas antifrizas yra naujesnės kartos ir geresnio šilumos perdavimo antifrizas, kuris yra daugelio naujų automobilių pasirinkimas. Tačiau svarbiausia yra atitikti automobilio gamintojo rekomendacijas dėl antifrizo pasirinkimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *