Naudingiausi, reikalingiausi app’sai kelionėje

appsai

Šiais laikais keliauti savarankiškai yra paprasta kaip niekada. Kodėl? Kadangi labai gelbsti išmaniosios technologijos, kurios padeda paprastai susiplanuoti kelionę, greitai rasti miegojimui skirtą vietą, galiausiai, reikalingą info, kuri padeda nepasiklysti svetimoje šalyje. Štai pigius bilietus paprasčiausiai internetu galite įsigyti http://skrydis.lt. Kainos – puikios, pasirinkimas – platus.

Tiesa, kuo daugiau skirtingų programėlių telefone – tuo tikresnis galite būti, kad kelionės bus tobulos. Nurodysime kelias svarbiausias telefonų programėles, kurios labai supaprastins keliones.

TripIt

Ši programėlė labai pasiteisina tokiu atveju, kai labai daug rezervuojate skirtingų kambarių, kai rezervuojate ir transporto vietas, galiausiai, kai perkate bilietus į renginius internetu. Ji padeda susistemint visą info ir kur kas paprasčiau sekti rezervacijas.

PackPoint

Inovatyvi programėlė, kuri apsirūpins, kad kelionės metu turėtumėte viską, ko reikia. Paprasčiausiai suvedus bazinę info apie Jūsų kelionę programėlė sudarys dažniausiai reikalingų daiktų sąrašą. Svarbiausia, kad sąrašas yra paremtas realia praktika, kad tikėtina, kad viskas tobulai atitiks Jūsų poreikius.

Citymapper

Ši programėlė dažniausiai reikalinga tokiu atveju, kai norisi, kad kelionė būtų paprastesnė viešuoju transportu. Paprasčiausiai nesvarbu, kurioje šalyse jus esate – kur kas paprasčiau seksite viešąjį transportą ir tuo pačiu planuosite savo keliones. Tai labai puikus pagalbininkas tokiu atveju, kai esate šalyje, kur siūlome daug skirtingo viešojo transporto. Gera, kai su persėdimas galima sukonkretinti ir pagreitinti kelionę.

Google Translate

Ši visiems puikiai žinoma programėlė naudojama tuomet, kai nepavyksta susikalbėti su vietiniais. Nors šiais laikais dažniausiai naudojama anglų kalba žinoma visiems, tačiau rečiau turistų sulaukiantys miestai vis dar nekalba užsienietiškai. Tokiu atveju vertėjas žodžiu – puikus pagalbininkas.

LiveTrekker

Šio tipo programėlė dažniausiai pasirenkama tų žmonių, kurie mėgsta aktyvų laisvalaikį. Tiesiog tampa kur kas paprasčiau ne ik fiksuoti savo žingsnius, aukštį bei kitus aspektus, tačiau ir įamžinti nuotraukas bei sudaryti iš jų patogų keliavimo dienoraštį.

Kuo daugiau skirtingų programėlių bus Jūsų telefone – tuo tikresnis galite būti, kad bet kokie nesklandumai bus labai greitai ir paprastai išsprendžiami. Svarbiausia, kad daugelis appsų yra visiškai nemokami, tad pamirškite papildomas išlaidas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *