Naujų išmaniųjų telefonų apžvalgos

Kiekvienais metais IT srityje pristatomi bent keli nauji išmaniųjų telefonų modeliai. Dažniausiai tai būna Samsung, Apple ir Huawei gamintojų išmanieji. Trumpai peržvelgus per 2018 metus galima rasti ne vieną pasaulį išvydusį šių gamintojų darbą.

Pirmiausia tai Samsung Note 9. Savo parametrais, funkcijomis ir dizainu, aplenkė senesnį Note 8 ir gan greitai pakilo į lyderiaujančias pozicijas. Naujasis Note flagmanas turi talpesnę atmintį, ilgesnį baterijos budėjimo laiką, dar ryškesnių spalvų ekraną, aišku neapsieinama bet atsparumo drėgmei, belaidžio krovimo ir dar geresnės kameros.

Taip pat negalime nepastebėti ir to paties gamintojo Samsung naujo modelio Galaxy S9.

Šis išmanusis pralenkia savo konkurentus dėl „Qualcomm Snapdragon 845“ procesoriaus, dviejų objektyvų pagrindinės kameros, kuri turi itin lėto filmavimo („super slow motion“) funkciją.

Daugumoje IT apžvalgų negalime nepastebėti Apple gamintojo naujojo darbo Iphone X ir neseniai pasirodžiusių modelių Iphone Xs ir Iphone Xs max. Šie išmanieji dar greitesni, turi naują įdiegtą kameros programinę įrangą. Bendras dizainas ne itin skiriasi nuo ne per seniausiai pasirodžiusio Iphone X modelio. Didelis skirtumas tarp jų, tai dar didesnis atsparumas vandeniui. Iphone X, gali būti panardintas iki 1 m gylyje ir vandenyje išbūti apie pusvalandį, tuo tarpu naujasis gali būti nardinamas net i 2 m gylį. Testuojant ir apžvelgiant šiuos išmaniuosius, galima pastebėti tendenciją, kad Apple koncentruojasi į esamų funkcijų gerinimą, spartinimą ir vystymą. Pastaroji funkcija Face ID jau buvo įdiegta Iphone X modelye, tačiau naujuosiuose  Xs ir Xs max, ši funkcija veikia žymiai greičiau ir tiksliau.

Huawei taip pat stengiasi neatsilikti. Nors daug kas šį gamintoją dėl panašaus dizaino lygina ir bando tapatinti su Apple, tačiau jis turi vieną labai esminį skirtumą, tai Leica kamerą. Ir galima drąsiai paminėti faktą, kad Huawei P20 Pro modelis laikomas vienu iš sėkmingiausių šių metų naujienų IT srityje. Apžvalgininkai pastebi, kad Huawei gamintojas išsiskiria ne tik savo įspūdinga kamera, tačiau turi ir integruotą 4,000 mAh talpos bateriją, didelį 6,1 colio ekraną, kuris maloniai stebina savo spalvų raiška.

Šiuo metu visas pasaulis laukia Samsung išmaniojo, kuris žada būti vartomu ekranu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *