Naudotos ar naujos automobilių dalys?

Šiais laikais turbūt kiekviena šeima turi bent vieną automobilį, kartais net kelis. Kaip ir kiekviena technika, automobiliai su savo veikimo procesais, detalėmis ir gedimais. Šiais laikais servisų, kaip ir detalių galima rasti įdėjus ne itin daug pastangų – pasiūla yra galima sakyti milžiniška. Taigi savaime kyla daug klausimų: vežti mašiną patikrai į autorizuotą servisą ar į pigesnį esantį netoliese namų, pirkti naujas dalis ar naudotas? Turbūt kiekvienas sutiksime, kad sprendimai priklauso tik nuo paties transporto priemonės šeimininko.

Galime apžvelgti tik esančias galimybes ir panagrinėti kiekvienos iš jų pliusus ir minusus. Autorizuoti servisai –  neretai tokie servisai orientuojasi į naujus, ar kelerių metų senumo ir iš jų atstovybės pirktus automobilius. Pliusai – visuomet gausite malonų aptarnavimą, kokybiškas, naujas detales ir kitas dalis.  Minusas – kainos ne visada būna kiekvieno kišenei ir ne visi už patikrą norės mokėti tiek kiek paprastame servise sumokėtų už visą mašinos remontą. Tačiau kalbant apie kitus, paprastesnius servisus – nors kaina žymiai labiau priimtina kiekvienam su mašinos gedimu susidūrusiam automobilio šeiminkui, tačiau gali kilti kitų nenumatytų problemų, kaip nekokybiškos automobilių dalys, prastas remonto darbus atliekantis mechanikas, nesilaikomas sutartas darbų įvykdymo terminas ir kt. Aišku visa tai priklauso nuo serviso, kurį pasirinksite.

Kalbant apie detales, turbūt turėtume išskirti dvi pagrindines kategorijas – naudotos ir naujos automobilių dalys. Naudotas automobilių dalis dažniausia galima rasti internete, skelbimuose, kartais patys automobilių turėtojai parduoda nereikalingas ar jau parduoto automobilio detales. Taip pat naudotų dalių galima ieškoti ardomų mašinų angaruose, juose tikrai apstu detalių, kurios tiks jūsų transporto priemonei, neretai ten galima rasti tų detalių, kurių nerasite net ir geriausiose ir didžiausią pasirinkimą turinčiose parduotuvės, nes galbūt jūsų mašina yra senesnė ir paprasčiausiai tam modeliui tam tikra detalė jau nebegaminama. Kalbant apie naujas automobilių dalis, visuomet galima pabrėžti kokybę, žinant kad nusipirkus naudotą detalę, jis gali sugesti ir po poros važiavimų, perkant naują, esi užtikrintas, kad gausi kokybišką prekę. Aišku, kaip ir kalbant apie autorizuotus autoservisus – už atitinkamą kokybę – reikia mokėti atitinkamą kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *