Norite išsirinkti tikrai gerą dovaną vaikui? Atlikite namų darbus ir jūsų vaikas bus laimingas

Šiandien ne gėda klausti tėvų, ar žaislai, kuriuos jie planuoja dovanoti, tikrai reikalingi. Pirma, galite apsisaugoti nuo to, ką galite paaukoti savo kūdikiui. Antra, tėvai geriausiai žino, ko iš tikrųjų nori jų vaikai, nes jie praleidžia daugiausiai laiko su vaikais. Jeigu jums pasakys, kad geriau rinktis kitą dovaną, prašau nepykti. Juk dovanų esmė – pradžiuginti kitą žmogų, todėl svarbiausia, kad dovanotumėte tai, kas patinka ir reikalinga konkrečiam vaikui. Beje, prieš dovanodami saldumynus kūdikiams, kurių apie valgymo įpročius nelabai išmanote, paklauskite savo tėvų, ar galite jiems jų duoti. Šiais laikais vis daugiau jaunų šeimų kreipiasi į sveiką mitybą ir stengiasi neįtraukti cukraus į savo mitybą.

Vaikams dovanos turi ypatingą reikšmę

Piniginė dovanos vertė jiems nėra svarbi, iš tiesų vaikai dažniausiai net nenori gauti piniginių dovanų. Taip yra todėl, kad tokia dovana tik praras susidomėjimą. Vaikas, neturintis žinių apie finansų valdymą, nesuvoks tokios dovanos svarbos ir nesupras, kaip sunku užsidirbti pinigų. Didžioji dauguma vaikų gali rinktis supakuotą staigmeną, kad ir kiek ji būtų verta, ji yra mažiau vertinga nei piniginė dovana. Žinoma, išmokyti vaikus elgtis su pinigais yra naudinga, tačiau tai galima padaryti naujesniais ir subtilesniais būdais. Štai, pavyzdžiui, išmanusis taupytojas, taupantis dovanas, gali labai nudžiuginti vaiką, ypač jei jam paaiškinama taupymo svarba. Geras sprendimas supažindinti vaikus su finansais yra senovinis stalo žaidimas Monopolis, kuris smagiu formatu suteiks vaikams finansų pagrindus.

Pirmiausia reikėtų peržiūrėti vaikiškų žaislų ir žaidimų turinį. Kurios iš ankstesnių dovanų įstrigo, o su kuo nežaidė?

Kokie yra vaikų pomėgiai, domėjimosi sritys, asmenybės bruožai? Galbūt jūsų vaikas labai kūrybingas. Tokiu atveju įvairūs kūrybiniai deriniai tik paskatins jūsų vaiko gabumų ir gabumų demonstravimą. Tinkamus žaislus geromis kainomis rasite dovanos 4 metų vaikams.

Pažiūrėkite į žaislo ar žaidimo sudėtį. Labai svarbu atkreipti dėmesį į žaislo sudedamąsias dalis, kad jis nekeltų pavojaus vaiko sveikatai ar nepadarytų žalos . Čia galime pateikti žaislus iš cukranendrių dalių, kurios nenaudojamos kitose pramonės šakose, todėl šių žaislų ingredientai yra draugiški aplinkai ir saugūs. Apsvarstykite bendros dovanos idėją. Jei rengiate šventę, ir žinote, kad Jūsų vaikas geidžia brangios dovanos, būtų praktiška pasiūlyti svečiams prisidėti finansiškai ir nupirkti jungtinę dovaną, vietoj daug netikslingų ar nekokybiškų dovanų. Laimingas bus ne tik vaikas, tačiau ir svečiai, kuriems nereikia sukti galvos, ką nupirkti jubiliatui.

Atlikite namų darbus. Norite sužinoti, kad jūsų vaikas svajoja? 

Dažniausiai užtenka įsiklausyti į vaiko poreikius. Dar vienas geras būdas – paprašyti vaikų užsirašyti slapčiausius norus. Turėsite ne vieną dovanos idėją, todėl apsispręsti bus lengviau. Jei vaikas dar per mažas, pasistenkite padovanoti lavinančių dovanėlių – tai ne tik smagu, bet ir naudinga kūdikiui, o jei vaikas vyresnis jam tiks dovanos vaikams 5 metų. Nenuvertinkite įpakavimo reikšmės – vaikai mėgsta popieriaus čežėjimą tarp rankų, o jaudulys pakuojant dovaną yra unikali ir džiuginanti emocija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *