Automobilių supirkimas – paslauga, kurios ieškojote

Jeigu bent kartą bandėte parduoti savo automobilį ar kitą transporto priemonę, žinote, koks tai gali būti ilgas ir varginantis procesas, bet išeitis visada yra. Galite kreiptis į transporto priemones superkančią įmonę ir automobilio pardavimas taps greitu ir paprastu procesu.

Kas yra automobilių supirkimo paslauga?

Automobilių supirkimo paslauga yra Vilniaus mieste ir jo apylinkėse teikiama paslauga, leidžianti be didelių rūpesčių ir greitai parduoti savo nebenaudojamą automobilį už adekvačią kainą automobilius superkančiai įmonei.

Ar automobilius superkančios įmonės perka vien tik automobilius?

Automobilius superkančios įmonės perka ne tik automobilius, bet ir kitas motorines transporto priemones, tarp jų ir keleivinio transporto priemones, ir krovinines transporto priemones, ir motociklus, ir t. t.

Kokius automobilius galima parduoti, pasinaudojant automobilių supirkimo paslauga?

Atsakymas yra vienareikšmiškas. Visus automobilius ir kitas transporto priemones galima parduoti, pasinaudojant šia paslauga. Superkame automobilius, krovininius automobilius, motociklus, mopedus, keleivinį transportą ir visas kitas motorines transporto priemones. Transporto priemonės gali būti ir geros būklės, ir nevažiuojančios. Superkame ir daužtas transporto priemones, ir itin senas, didžiulius atstumus (didelė rida) nuriedėjusias transporto priemones. Turite automobilį, kurio vairas dešinėje pusėje? Ne bėda. Galite lengvai parduoti ir jį, pasinaudodami automobilių supirkimo paslauga. Žinoma, yra viena sąlyga. Parduodama transporto priemonė, ar tai būtų automobilis, motociklas, krovininis automobilis ar antikvarinis automobilis, turi nuosavybės teise priklausyti jums, o ne kam nors kitam.

Kaip vyksta automobilių supirkimas?

Automobilių supirkimas yra etapais vykstantis, tačiau žymiai greitesnis nei įprastai procesas. Šis procesas prasideda nuo kliento skambučio, laiško ar žinutės transporto priemones superkančiai įmonei. Išreiškus norą parduoti savo turimą transporto priemonę, jūs, kaip transporto priemonės savininkas, galite tikėtis pasiūlymą išgirsti iš karto. Žinoma, jeigu jūsų turima transporto priemonė yra netradicinė, išskirtinė, tada įmonės specialistai atvyktų jūsų nurodytu laiku jos apžiūrėti ir apžiūros metu arba iškart po jos pateiktų jums pasiūlymą. Transporto priemonės būklė gali būti įvertinta ir pagal jūsų pateiktą vaizdinę medžiagą, nuotraukas ir kitą informaciją. Tuo atveju, kai tiek parduodanti, tiek perkanti pusė yra patenkinta susitarimu, yra sudaroma sutartis ir transporto priemonė nuperkama.

Kiek ilgai trunka sutarties pasirašymas?

Kai abi šalis tenkina pasiektas susitarimas dėl siūlomos transporto priemonės kainos, viskas vyksta labai greitai. Sutartis pasirašoma tą pačią dieną, o ir pinigai, sulygti už parduodamą transporto priemonę, jus pasiekia jau tą pačią dieną.

Kas atsakingas už nevažiuojančios transporto priemonės išvežimą?

Už nevažiuojančios transporto priemonės išvežimą yra atsakingas transporto priemonės savininkas. Po sutarties pasirašymo transporto priemonės savininku tampa automobilius superkanti įmonė. Ji ir atsako už transporto priemonės išvežimą iš jūsų kiemo, garažo ar kitos vietos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *