Patarimai: kaip sukurti Kalėdinę nuotaiką namuose

Po truputį artėjančių Kalėdų laukia daugelis žmonių, dėl noro pabūti su šeima ir draugais, ilgus žiemos vakarus praleisti prie kakavos puodelio ir geros knygos, dėl to, kad pagaliau gali įgyvendinti savo mintis perkant dovanas ir puošiant namus.

Kalėdinė nuotaika namuose

Kalėdinę nuotaiką namuose susikurti – ne toks ir lengvas uždavinys, nes gali pritrūkti minčių, todėl tam, kad būtų lengviau tai padaryti, pateikiame net 7 skirtingas idėjas, kaip dekoruoti namus.

Kurkite Kalėdinę dvasią:

  • Padabinę langus šviečiančiomis girliandomis. Langai yra visuomet matomi ne tik jums, bet ir žmonėms, esantiems už jūsų namų sienų. Jeigu norite dailiai papuošti namus, galite pradėti nuo langų dekoravimo šviečiančiomis girliandomis. Susikursite jaukius namus švieselių pagalba.
  • Papuošę durų rankenas. Ant durų (tiek išorės, tiek vidaus) galite pakabinti įvairiausias kalėdines girliandas, eglutės papuošimus ar bet kokį įdomų daiktą, kuris papuoš jūsų namus. Nepamirškite, kad durys turi tinkamai atsidaryti, todėl neperkraukite jų.
  • Pakabinę lemputes ant laiptų. Jeigu gyvenate nuosavame name, galite papuošti ir laiptus. Tiks viskas, kas jums teikia džiaugsmo. Dailiai atrodys laiptų turėklai, apraizgyti lemputėmis ar net girliandomis. Jeigu gyvena bute, galite tokią pačią idėją įgyvendinti savo namo laiptinėje, taip pradžiuginsite kaimynus ir šventiškai nuteiksite ne tik save, bet ir juos.
  • Įdomiai papuošę eglutę. Eglutė yra vienas iš Kalėdų simbolių, be kurio neįsivaizduojama ir pati šventė. Galite rinktis dirbtinę Kalėdų eglutę, kuriai nereikės jokios priežiūros, o ja galėsite džiaugtis neribotą laiką (nes nuo jos nebyrės spygliai).
  • Ant palangių išdėlioję žvakes. Žvakės dažnai kurią jaukumą namuose. Pastatykite jas ant palangių, ant valgomojo stalo ar spintelių ir kurkite Kalėdinę nuotaiką tiesiog jas uždegę. Nepamirškite žvakių užpūsti eidami miegoti ar išeidami iš namų.
  • Pasirinkę skirtingų spalvų elementus namuose. Derinkite tarpusavyje Kalėdines spalvas, tokias kaip žalia, raudona, auksinė ar sidabrinė. Šios spalvos dažnam asocijuojasi su Kalėdomis, todėl puoškite jomis savo namus.
  • Pakabinę kalėdinę virvę. Pasirinkę natūralaus pluošto virvę tikrai nesuklysite, nes ji atrodys labai įdomiai ir elegantiškai tiek ant namų sienų, tiek virš židinio. Kabinkite ant virvės saldinius, nuo draugų gautus atvirukus, šeimos pasižadėjimus sekantiems metams ar įvairias kalėdines dekoracijas.

Kalėdiniai papuošimai internetu

Kalėdiniai papuošimai internetu perkami labai paprastai, o geriausia tai, kad šis sprendimas sutaupo tikrai nemažai laiko. Jeigu jūsų namų Kalėdiniam dizainui yra reikalingi kalėdiniai papuošimai, nevažiuokite į parduotuves, nelaukite kilometrinėse žmonių eilėse prie kasos ir nestovėkite kamščiuose, juk išsirinkti ir nusipirkti galite ir internetu. Internete ne tik pamatysite įvairius kalėdinius papuošimus, bet ir galėsite pasilyginti juos tarpusavyje, pirkinių krepšelyje keisti prekes ir įsigyti tas, kurios jums labiausiai patiks.

Kalėdos yra metas, kai norisi būti jaukioje aplinkoje, todėl skirkite laiko namų puošybai, kad juose jaustumėtės šventiškai ir patogiai net iki Kalėdų likus kelioms savaitėms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *