Suvirinimo skydelio pasirinkimas: patogumas, kaina ir kokybė

Suvirinimas yra sudėtingas procesas. Norint darbus atlikti profesionaliai reikalinga speciali įranga. Suvirinimo įranga turi atitikti ne tik patogumo ir kokybės, tačiau taip pat ir saugumo standartus, kurie garantuos, kad reguliariai virinant nebus pažeista žmogaus sveikata. Žinoma, šiuolaikinė įranga tikrai atitinka visus Europos sąjungos ekologijos bei sveikatos standartus, tačiau ir kiekvienas asmuo turi kuo atsakingiau pasižiūrėti į šiuos darbus.

Darbų sauga – numeris vienas

Šįkart norime pakalti apie skydelius, kurie BŪTINI suvirinimo metu. Kaip alternatyva gali būti pasirenkami akiniai, tačiau jie rekomenduojami ne visada. Paprasčiausiai reikia įvertinti, kokią suvirinimo įrangą naudosite.

Skydelis ar akiniai?

Priklausomai nuo naudojamos įrangos reikia apsispręst, ar Jums reikalingas skydelis, ar tinka ir akiniai. Jeigu virinsite su elektroidais, pusautomačiu arba naudojant argoną – tokiu atveju suvirinimo skydelis yra būtinas. Akiniai dažniausiai rekomenduojami tik tokiu atveju, kai virinama labai trumpą laiko tarpą. Paprasčiausiai jie neuždengia viso veido ir būna minimalaus tamsumo. O virinimo metu reikia saugoti ne tik akis, tačiau ir visą veidą. Taip pat ir rankas bei visas kitas kūno vietas, tad naudokite ne tik skydelius, tačiau taip pat ir specialią aprangą.

Jeigu norite, kad darbai būtų atlikti saugiai ir kokybiškai – būtina apsirūpinti ir specialiomis apsaugos priemonėmis.

Apsaugų filtro tamsumo rodiklis

Pradėjus ieškoti atitinkamos įrangos pamatysite, kad ji skiriasi ir filtravimo tamsumu. Nuo tokių, kurie yra šviesesni iki tokių, kurie yra tamsūs. Įprasta kaukė dažniausiai turi ir stikliuko keitimo funkciją, tad tai labai supaprastina darbus ir tuo pačiu garantuoja funkcionalesnę investiciją. Galbūt verta sumokėti daugiau, tačiau rinktis tokius? Mažiausias tamsumo numeris, kurį rekomenduojame, yra 9. Rinkoje galite rasti ir mažesnius, tačiau jų naudoti nerekomenduojama. Jau geriau iškart įsigykite tamsesnius, net ir tokiu atveju, jeigu galvojate, kad ilgai ir daug nevirinsite.

Savaiminio  užtemimo filtras

Toliau ieškant tinkamiausios kaukės reikia įvertinti ir tai, kad šiuo metu labai populiarūs turintys savaiminio užtemimo funkciją, kuri padeda darbus atlikti dar komfortabiliau. Paprasčiausiai bet kokia šviesa tamsina akinius ir taip priklausomai nuo atliekamo darbo galite būti tikras, kad viskas bus atlikta komfortabiliai ir tuo pačiu Jūsų akys bus apsaugotos.

Savaiminis užtemimas reaguoja į apšvietimą, kuris yra aplinkui. Kuo jis ryškesnis – tuo labiau užtemsta. Lygiai taip pat kaip ir pasukus gamtą nuo ugnies jis po truputį šviesės, kad žmogui būtų kur kas patogiau matyti.

Tamsumo savireguliacijos funkcija

Kai kurie šalmai tuo pačiu turi ir tamsumo savireguliacijos funkciją, kuri darbui suteikia dar daugiau komfortabilumo. Pagal poreikius galima reguliuoti tamsumą, tad tai garantuoja ir kur kas funkcionalesnius darbus. Tokie reguliacijos funkciją turintys prietaisai dažniausiai rekomenduojami tokiu atveju, kai suvirinimo darbai atliekami naudojant pusautomačius bei virinant elektroidais. Lygiai taip pat galima rasti įrangą, kuri turi jautrumo šviesai reguliaciją, o tai neatsiejama nuo dar didesnio komforto.

Suvirinimo įranga neatsiejama nuo kokybiškų apsaugos priemonių. Galima taupyti daugelyje sferų, tačiau apsaugos nėra vienas tų pasirinkimų, kuriam reikia taupyti. Pirkdami internetu galite patogiai palyginti skirtingus skydelius ir pagal aukščiau mūsų aprašytus kriterijus susirasti tą, kuris geriausiai atitinka Jūsų poreikius ir gali garantuoti, kad suvirinimo darbai bus komfortabilūs bei greiti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *