Kokias transporto priemones rinktis laisvalaikiui, šokiadieniais ir atostogoms?

Žmonės vis dažniau atostogoms iškeliauja į užsienį. Tai geras ženklas, vadinasi, kad gyvenimo kokybė Lietuvoje gerėja.

Lėktuvas yra puiki transporto priemonės atostogoms tilimuose kraštuose, už vandenynų. Tiesa, lėktuvas taip pat labai praverčia ir tiems, žmonėms, kurie iškeliauti planuoja tik savaitaliui ar pasidaro kokių keturių dienų atostogas, tokiu atveju nėra laiko kada gaišti laiką autobuse, traukinyje ar automobilyje. Kiekviena laisvalaikio minutė brangi ir norisi kuo greičiau pasiekti kelionės tikslą.

Nepaisant to, kad skrydžių bilietai tampa įkandami vis didesniam procentui lietuvos gyventojų, dalis atostogautojų vis dar pasirenka ir keliavimą po Lietuvą.

Ne retai išgirstame samprotaujant: „Lietuvos dar neapkeliavau, nėra ko į užsieny keliaut“.

Kelionė automobiliu puikiai tiks tiek laisvalaikui šiokiadieniais po darbų tiek ir atostogoms. Jei neturite automobilio — nebėda. Visada galite pasinaudoti trumpalaike automobilio nuomos paslauga — https://autobanga.lt/. Nuomotis automobilį verta, nes galite išmėginti norimą automobilio markę ir modelį, jei automobilį nuomojatės iš salono, šis suteikia TPVCA ir KASKO draudimus. Tiesa, kai kurie automobilių nuomos salonai besinuomojantiems automobilį prideda ir GPS aparatą bei vaikišką kėdutę (jei nuomotojai turi mažų vaikų). Pasiteiraukite ar už šiuos papildomus patogumus yra imamams papildomas nuomos mokestis.

Tiems, kurie per savo atostogas nenori vairuoti visuomet pasitarnauja traukiniai ir autobusai. Toks keliavimo būdas patogumo atžvilgiu, ko gero, randasi kažkur tarp lėktuvo ir automobilio. Tai bene pigiausias būdas keliauti, yra galimybė sustoti ir išlipti pageidaujamose vietose, aplankyti muziejus, žymius objektus, vaizdingus maršrutus ir pan. Tiesa, reikia derintis prie grafikų ir tikslas pasiekiamas ne taip greitai kaip automobiliu.

Jei neketinate keliauti toli, o tik norite aktyviau ir įvairiau pajudėti link ežero ar parke, visada galite rinktis alternatyvias transporto priemones, tokias kaip:

  • dviračiai,

  • riedučiai,

  • paspirtukai,

  • dviviečiai arba keturviečiai dviračiai – velomobiliai ir kt.

Velomobiliai paprastai nuomojami didesniuose parkuose, bei kurortiniuose miesteliuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *