TOP 3 geriausios, nemokamos vertimo programos

Pažanga technologijų pasaulyje smarkiai paveikė mūsų gyvenimus ir tai kaip mes komunikuojame tarpusavyje. Socialinių tinklų dėka, galime bendrauti su žmonėmis esančiais net kitoje pasaulio pusėje. Tačiau kartais sklandžiam bendravimui koją pakiša kalbos barjeras tarp skirtingai kalbančių žmonių – tokiais atvejais praversti gali atsisiunčiamos vertimo programos. Šiame straipsnyje jums pateiksime Top 3 geriausias, nemokamas kalbos vertimo programas.

Prieš išsirenkant tinkamiausią vertimo programą, visų pirmą svarbu įsitikinti, kad programa palaiko kalbą, kurios vertimas jums yra reikalingas. Gera vertimo programa turėtų palaikyti bent keleto skirtingų kalbų vertimą.

Taip pat, jei turite versti didelius tekstus, verta atkreipti dėmesį ar vertimo programa turi galimybę versti ištisas pastraipas, kad vertimo procesas netaptų varginantis ir lėtas.

Greičiausiai internete esate matę ne vieną kalbos vertimo programą, tačiau tik keletas iš jų veikia be interneto prieigos. Google Translate ar Power Translator su vertimu susidoroja labai gerai, bei palaiko didelį kiekį kalbų, tačiau neveikia be interneto prieigos.

QTranslate

QTranslate yra gana paprasta tačiau efektyvi kalbos vertimo programa, kuri palaiko daugiau kaip 70 skirtingų kalbų iš viso pasaulio. Programa naudojasi interneto paieškų variklių, tokių kaip Google, Yahoo, Yandex, bei kitų internetiniais žodynais, akimirksniu pateikdama kokybišką teksto vertimą.

Iš dalies, ši programa suteikia tokią pačią vertimo paslaugą kaip Google Translate. Skirtumas tas, kad galite vieno mygtuko paspaudimu galite pasirinkti tarp skirtingų interneto paieškos variklių žodynų –  taip sutaupysite laiko, rezultatai bus tikslesni, o pats vertimo procesas taps daug paprastesnis.

Programa užima nedaug vietos, kadangi nėra prikimšta įvairiausių sudėtingų funkcijų – programos esminis tikslas yra akimirksniu suteikti tiksliausią kalbos vertimą, įdedant kuo mažiau pastangų.

Vienintelis programos minusas yra tai, kad programa veikia tik prisijungus prie interneto, kas savaime suprantama, nes pats vertimas vykdomas interneto paieškos variklių serveriuose.

Atsisiųskite QTranslate         

Just Translate

Just Translate yra interneto prieigos nereikalaujanti vertimo programa, skirta Windows bei Mac kompiuteriams. Programa turi bazinių funkcijų rinkinį, palengvinantį vartotojams vertimo procesą. Su Just Translate galėsite gauti vertimus iš daugiau kaip 50 skirtingų kalbų.

Programoje yra integruotas žodžių gramatikos tikrinimas, kuris pabraukia gramatines klaidas esančias tekste. Programa taip pat turi naudingą tekstinių failų nuskaitymo funkciją, kuri leidžia tiesiogiai įkelti ir išsaugoti tekstinių dokumentų failus – tai labai praverčia, kai reikia išversti visą dokumente esantį tekstą vienu metu.

Just Translate yra paprasta naudotis, o galimybė pasirinkti programos tamsiąją temą, nudžiugins tuos, kurie mėgsta kompiuteriu dirbti vėlyvais vakarais.

Atsisiųskite Just Translate

Microsoft Translator

Microsoft Translator yra programa skirta kompiuteriams su Windows 10 operacine sistema. Nors programa ir neturi tokio didelio kiekio kalbų pasirinkimo kaip mokamos vertimo programos, tačiau stiprioji programos pusė yra kokybiškas tekstų vertimas be interneto prieigos.

Šiuo metu programa palaiko per 50 kalbų, o palaikomų kalbų skaičius laikui bėgant vis auga. Priešingai nei QTranslate, kuri naudojasi interneto paieškos variklių žodynais, Microsoft Translatos yra visiškai nepriklausoma nuo internetinio ryšio, kadangi kalbų žodynai yra pačioje programoje ir pasiekiami be interneto prieigos.

Viena iš pažangesnių funkcijų programoje yra fotoaparato vertimas. Tiesiog nukreipkite savo įrenginio kamerą į užrašą, meniu, laikraštį ar bet kokį kitą atspausdintą tekstą ir programa pateiks teksto vertimą vieno mygtuko paspaudimu.

Programoje esantis pokalbių vertimas, yra unikali funkcija, kuri išverčia tekstą į kelias skirtingas kalbas vienu metu. Tai ypač naudinga jei susirašinėjate grupėje, kurioje dalyvauja dalyvaują asmenys iš kelių skirtingų užsienio šalių. Programa taip pat turi balso vertimą ir teksto į kalbą funkcijas, kurios leidžia versti balso įrašus.

Paspaudus garsiakalbio piktogramą galite išgirsti pateikto vertimo tarimą. Programa išsaugo visus jūsų įrašytus vertimus, o taip pat juos galite pažymėti kaip mėgstamiausius, kad galėtumėte lengvai juos pasiekti vėliau.

Programa taip pat turi įdomią naują funkciją „Dienos žodis“. Tai nuostabi funkcija, kuri kiekvieną dieną išmoko naujų žodžių pateikdama vertimą, pagal jūsų pasirinktą kalbą.

Atsisiųskite Microsoft Translator

 

Alternatyva – Google Translate

Jeigu nenorite įsirašinėti papildomos programos į savo kompiuterį, puiki alternatyva yra – https://translate.google.com/?hl=lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *