Microsoft Word klaidu taisymo programa: kaip įsirašyti, atsisiųsti nemokamai?

Microsoft Word jau nuo senų laikų egzistuoja kaip viena iš stipriausių ir labiausiai žinomų teksto kūrimo ir redagavimo programų. Patogus ir lengvai perprantamas dizainas, platus teksto redagavimo funkcijų asortimentas, bei sumanūs kalbos tikrinimo įrankiai jau keletą dešimtmečių padeda tiek namų vartotojams, tiek profesionalioms įmonėms teksto kūrimo srityje.

Nors ir kalbos tikrinimo funkcija Microsoft Word programoje yra pasiekiama jau beveik nuo pirmųjų programos versijų, dauguma vartotojų vis dar nežino kaip ją įgalinti savo kompiuteryje.

Kalbos tikrinimo įrankiai tikrina žodžių tarimą bei gramatiką visomis kalbomis kurias esate įdiegę programoje. Įdiegus Microsoft Word savo kompiuteryje pirmą kartą kalbos tikrinimas veikia tik anglų kalboje, tačiau galite rankiniu būdų pridėti lietuvių arba kitos užsienio kalbos tikrinimą. Visgi pridėti kalbą Word programoje nepakanka, kad būtų vykdomas kalbos tikrinimas, tam reikia savarankiškai įdiegti pasirinktos kalbos žodyną, kurį galite rasti Microsoft svetainėje atsisiųsdami kalbos paketą. Kaip tai padaryti?

  1. Atsidarykite Microsoft Word programą.
  2. Ekrano viršutiniame kairiame kampe spauskite File (Failas), tada pasirinkite Options (Nustatymai).
  3. Naujai atsidariusiame lange pasirinkite skiltį Language (Kalba).
  4. Šiame lange matysite visų programoje įdiegtų kalbų sąrašą. Truputį žemiau sąrašo spauskite pasirinkimą [Add aditional editing languages] (Pridėti papildomas redagavimo kalbas), susiraskite norimą kalbą ir spustelkite šalia esantį mygtuką Add (Pridėti).
  5. Atlikus šiuos veiksmus norima įdiegti kalba atsiras sąraše šalia kitų kalbų, tačiau šalia jos, matysite užrašą Not installed (Neįdiegta). Spustelkite ant šio užrašo, kad būtumėte nukreipti į Microsoft atsisiuntimų puslapį.
  6. Microsoft puslapyje pasirinkite Microsoft Office versiją, kurią naudojate, bei kalbą, kurią norite atsisiųsti.
  7. Spauskite užrašą Download (32-bit) (Atsisiųsti (32 bitų)) arba Download (64-bit) (Atsisiųsti (64 bitų)) priklausomai nuo to, kurią operacinės sistemos versiją naudojate.

Patarimas: Patikrinti, kuri operacinės sistemos versija yra jūsų kompiuteryje galite naudodami klaviatūros klavišų kombinaciją  + Pause (Break). Atsiradusiame lange šalia užrašo System type (Sistemos tipas) matysite, kuri operacinės sistemos versija yra jūsų kompiuteryje.

  1. Interneto naršyklės apačioje paspauskite ant atsisiųsto kalbų paketo, kad pradėtumėte diegimą.
  2. Kalbų paketas per keletą minučių bus automatiškai įdiegtas jūsų kompiuteryje ir bus įgalintas sekantį kartą paleidus Microsoft Word programą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *