TOP 5 geriausi dažai baldams

TOP 5 geriausi dažai baldams

Baldų dažymas – veiksmingas būdas suteikti jiems naują išvaizdą ir naują gyvenimą. Nesvarbu, ar norite atnaujinti seną baldą, ar pritaikyti savo stiliui naują, tinkamų dažų pasirinkimas gali turėti lemiamos reikšmės. Šiame straipsnyje aptarsime 5 geriausius baldams skirtus dažus ir tai, kodėl kiekvienas iš jų yra puikus pasirinkimas.

Geriausių dažų baldams pasirinkimo kriterijai

Renkantis geriausius dažus baldams, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. Toliau pateikiami keli svarbiausi kriterijai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti:

Patvarumas. Dažai turėtų būti atsparūs nuolatiniam naudojimui ir nusidėvėjimui, skilinėjimui, nesilupantys ir neblunkantys.

Dengiamoji geba. Dažai turėtų gerai dengti, kad nereikėtų dengti per daug sluoksnių, norint pasiekti norimą apdailą.

Lengva naudoti. Dažai turėtų būti lengvai tepami, jų paviršius turėtų būti tolygus, nereikalaujantis daug paruošiamųjų darbų.

Spalvų pasirinkimas. Dažai turėtų būti įvairių spalvų, kad galėtumėte rasti prie interjero derantį atspalvį.

5 geriausi baldų dažai

„Rust-Oleum Chalked Ultra Matte“ dažai

„Rust-Oleum Chalked Ultra Matte“ dažai yra populiarus pasirinkimas baldų dažymo projektams. Jie puikiai dengia, o lygus ir aksominis paviršius gerai paslepia netobulumus. Šiuos dažus lengva tepti, jie greitai džiūsta ir yra įvairių madingų spalvų. Be to, jie turi silpną kvapą ir yra lengvai valomi vandeniu ir muilu. Šie dažai idealiai tinka norint išgauti vintažinę išvaizdą.

„Behr Premium Plus Ultra” dažai ir gruntas viename

„Behr Premium Plus Ultra” yra aukštos kokybės dažai, idealiai tinkantys baldams. Jie puikiai dengia paviršių, yra patvarūs ir ilgaamžiai. Šiuos dažus lengva tepti, jie greitai džiūsta, turi silpną kvapą ir yra lengvai valomi. Jų yra įvairių spalvų ir apdailos, įskaitant matinę, satininę ir pusiau blizgią. Šie dažai puikiai tinka moderniai ir elegantiškai išvaizdai pasiekti.

„Valspar Furniture” dažai

„Valspar Furniture Paint” yra aukštos kokybės dažai, specialiai sukurti baldams. Jie puikiai dengia, o jų paviršius yra švelnus ir tolygus, greitai džiūsta. Šiuos dažus lengva tepti, jie yra įvairių spalvų ir apdailos, įskaitant matinius, satininius ir blizgius. Be to, šie dažai yra silpno kvapo, juos lengva valyti vandeniu ir muilu. „Valspar“ baldų dažai idealiai tinka klasikinei ar tradicinei išvaizdai išgauti.

„Benjamin Moore Advance” interjero satininiai dažai

„Benjamin Moore Advance Interior Satin“ yra aukščiausios kokybės dažai, kurie idealiai tinka baldų dažymo projektams. Jie puikiai dengia, pasižymi patvaria ir ilgaamže apdaila, atsparia atšokimui ir įbrėžimams. Šiuos dažus lengva tepti, jie greitai džiūsta, turi silpną kvapą ir yra lengvai valomi. Jų yra įvairių spalvų ir apdailos, įskaitant matinę, satininę ir blizgią. Šie dažai puikiai tinka norint išgauti aukštos klasės, poliruotą išvaizdą.

„Annie Sloan“ kreidiniai dažai

Annie Sloan kreidiniai dažai yra populiarus pasirinkimas baldų dažymo projektams. Jis puikiai dengia, o jo švelni ir aksominė apdaila gerai paslepia netobulumus. Šiuos dažus lengva tepti, jie greitai džiūsta, turi silpną kvapą ir yra lengvai valomi. Juos galima įsigyti įvairių stilingų atspalvių, todėl jie idealiai tinka norint išgauti senovinio stiliaus spalvų.

Kiekvienų dažų privalumai ir trūkumai

„Rust-Oleum Chalked Ultra Matte” dažus lengva tepti, jie puikiai dengia, o paviršius yra lygus ir aksominis. Puikiai tinka norint išgauti senovinę išvaizdą. Tačiau jie gali būti ne tokie patvarūs kaip kai kurie kiti dažai ir gali prireikti apsauginio viršutinio sluoksnio.

„Behr Premium Plus Ultra” dažai ir gruntas viename yra aukštos kokybės dažai, puikiai dengiantys ir patvarūs. Juos lengva tepti ir jie idealiai tinka moderniai, elegantiškai išvaizdai išgauti. Tačiau jie gali būti brangesni nei kai kurie kiti dažai ir jiems gali prireikti daugiau paruošiamųjų darbų.

„Valspar Furniture” yra specialiai baldams skirti dažai, kurie puikiai dengia, o jų paviršius yra tolygus. Jų yra įvairių spalvų ir apdailos, todėl jie idealiai tinka klasikinei ar tradicinei išvaizdai pasiekti. Tačiau jie gali būti ne tokie patvarūs kaip kai kurie kiti dažai ir gali prireikti apsauginio viršutinio sluoksnio.

„Benjamin Moore Advance Interior Satin“ yra aukščiausios kokybės dažai, idealiai tinkantys baldų dažymo projektams. Jie puikiai dengia ir yra patvarūs, todėl puikiai tinka norint išgauti aukštos klasės, poliruotą išvaizdą. Tačiau jie gali būti brangesni nei kai kurie kiti dažai ir gali reikėti daugiau paruošiamųjų darbų.

„Annie Sloan” dažus lengva tepti, jie puikiai dengia, o jų paviršius yra lygus ir aksominis. Puikiai tinka norint išgauti senovinio stiliaus išvaizdą. Tačiau jie gali būti ne tokie patvarūs kaip kai kurie kiti dažai ir gali prireikti apsauginio viršutinio sluoksnio.

Patarimai, kaip dažyti baldus

Pateikiame keletą naudingų patarimų ir gudrybių, kaip dažyti baldus:

  • Prieš dažydami kruopščiai nuvalykite paviršių.
  • Paviršių nušlifuokite, kad būtų lygi ir tolygi tekstūra.
  • Prieš dažydami naudokite gruntą, kad užtikrintumėte gerą sukibimą.
  • Dažus tepkite plonais, tolygiais sluoksniais, kad kiekvienas sluoksnis išdžiūtų prieš tepant kitą.
  • Naudokite aukštos kokybės teptuką arba volelį, kad išgautumėte lygią apdailą.
  • Apsvarstykite galimybę naudoti apsauginį viršutinį sluoksnį, kad padidintumėte patvarumą.

Taigi, dažant baldus labai svarbu pasirinkti tinkamus dažus. Penki geriausi baldams skirti dažai yra šie: „Rust-Oleum Chalked Ultra Matte”, „Behr Premium Plus Ultra”, „Valspar Furniture”, „Benjamin Moore Advance Interior Satin” ir „Annie Sloan Chalk”. Kiekvienas iš šių dažų turi savų privalumų ir trūkumų, todėl rinkdamiesi geriausius dažus baldų dažymo projektui būtinai atsižvelkite į konkrečius savo poreikius. Pasirinkę tinkamus dažus ir tinkamą techniką, galėsite suteikti baldams naują gyvenimą ir sukurti individualų vaizdą, atitinkantį jūsų stilių ir interjerą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *