TOP 3 geriausi pelenų siurbliai

TOP 3 geriausi pelenų siurbliai

Išlaikyti namus švarius ir be pelenų gali būti sudėtinga jei turite židinį ar krosnelę. Čia praverčia pelenų dulkių siurbliai, nes jie skirti veiksmingai ir efektyviai išvalyti pelenus ir šiukšles besikaupiančius nuo šių šildymo prietaisų. Šiame straipsnyje apžvelgsime tris populiarius pelenų dulkių siurblius: „Karcher AD 4 Premium”, „Fieldmann FDU 200601-E” ir „Trevi ASP429”.

Karcher AD 4 Premium

„Karcher AD 4 Premium“ yra galingas pelenų dulkių siurblys, skirtas veiksmingai valyti židinius, krosnis ir kepsnines. Jame įrengta didelio našumo filtrų sistema, kuri surenka net smulkiausias dulkių ir pelenų daleles, užtikrindama, kad jūsų namai išliktų švarūs ir be pelenų. Be to, „Karcher AD 4 Premium” turi metalinį konteinerį, kuriame telpa iki 17 litrų pelenų ir šiukšlių, todėl jį nereikia dažnai ištuštinti. Šis dulkių siurblys taip pat turi patogią nešiojimo rankeną ir ratukus, todėl jį lengva transportuoti ir manevruoti namuose. Tačiau kai kurie naudotojai pastebėjo, kad siurbimo žarna yra palyginti trumpa, todėl gali būti sunku pasiekti tam tikras vietas.

Privalumai:

 • Didelio našumo filtrų sistema surenka net smulkiausias dulkių ir pelenų daleles
 • Didelis metalinis konteineris sumažina dažno ištuštinimo poreikį
 • Patogi nešiojimo rankena ir ratukai, kad būtų lengva manevruoti

Trūkumai:

 • Siurbimo žarna yra palyginti trumpa, todėl gali būti sunku pasiekti tam tikras vietas

Fieldmann FDU 200601-E

FDU 200601-E yra kompaktiškas ir nešiojamas pelenų siurblys, skirtas mažesniems židiniams ir krosnelėms. Šio pelenų dulkių siurblio galingas variklis ir filtrų sistema užtikrina kruopštų valymą, nes veiksmingai surenka visų dydžių pelenų ir dulkių daleles. Šis dulkių siurblys taip pat turi 15 litrų metalinį konteinerį ir lanksčią siurbimo žarną, kuria lengva pasiekti ankštas erdves. Tačiau kai kurie naudotojai pranešė, kad dulkių siurblys gali lengvai užsikimšti, todėl ilgainiui gali sumažėti jo našumas.

Privalumai:

 • Kompaktiškas ir nešiojamas dizainas
 • Galingas variklis ir aukštos kokybės filtrų sistema
 • 15 litrų metalinis konteineris ir lanksti siurbimo žarna

Trūkumai:

 • Dulkių siurblys gali lengvai užsikimšti, todėl laikui bėgant gali sumažėti jo našumas

Trevi ASP429

„Trevi ASP429“ yra universalus pelenų siurblys, skirtas valyti židinius, krosnis, kepsnines ir net automobilių salonus. Šis pelenų dulkių siurblys turi galingą variklį ir daugiasluoksnę filtravimo sistemą, todėl pasižymi išskirtiniu siurbimo stiprumu, kad be vargo surinktų ir sulaikytų net smulkiausias pelenų ir dulkių daleles. Šis dulkių siurblys taip pat turi 20 litrų metalinį konteinerį ir ilgą, lanksčią siurbimo žarną, kuria lengva pasiekti ankštas erdves. Be to, „Trevi ASP429” komplektuojamas su įvairiais priedais, įskaitant siaurinimo įrankį ir apmušalų šepetį, kurie palengvina įvairių paviršių valymą. Tačiau kai kurie naudotojai pastebėjo, kad dulkių siurblys gali būti gana sunkus, todėl juo gali būti sunku manevruoti.

Privalumai:

 • Universali konstrukcija gali valyti įvairius paviršius
 • Galingas variklis ir daugiasluoksnė filtrų sistema
 • 20 litrų metalinis konteineris ir ilga, lanksti siurbimo žarna
 • Komplektuojamas su įvairiais priedais

Trūkumai:

 • Dulkių siurblys gali būti gana sunkus, todėl juo gali būti sunku manevruoti

Pelenų dulkių siurblio naudojimas ir priežiūra

Nepriklausomai nuo to, kokį pelenų dulkių siurblį pasirinkote, svarbu jį tinkamai naudoti ir prižiūrėti, kad būtų užtikrintas optimalus veikimas ir ilgaamžiškumas. Pateikiame keletą patarimų, kaip naudoti ir prižiūrėti pelenų dulkių siurblį:

Norėdami naudoti, tiesiog prijunkite pelenų dulkių siurblį į maitinimo lizdą, prijunkite siurbimo žarną prie dulkių siurblio ir nukreipkite ją į vietą, kurią norite išvalyti. Po kiekvieno naudojimo būtinai ištuštinkite metalinį konteinerį ir reguliariai valykite filtrą, kad užtikrintumėte optimalų veikimą.

 1. Visada naudokite pelenų dulkių siurblį pagal paskirtį. Būtinai atidžiai perskaitykite naudojimo instrukciją ir laikykitės visų saugos nurodymų.
 2. Po kiekvieno naudojimo rekomenduojama ištuštinti metalinį konteinerį. To nepadarius, dulkių siurblys su laiku gali užsikimšti arba sumažėti jo siurbimo galia. Tačiau pamiršus tai padaryti pakanka išvalyti siurblio konteinerį ir siurbimo galia turėtų atsistatyti.
 3. Reguliariai valykite filtrą. Priklausomai nuo to, kaip dažnai naudojate dulkių siurblį, filtrą gali tekti valyti po kiekvieno naudojimo arba kartą per savaitę. Tai padės išlaikyti dulkių siurblio siurbimo galią ir užtikrinti, kad jis veiksmingai surinktų pelenus ir šiukšles.
 4. Dulkių siurblį laikykite vėsioje ir sausoje vietoje. Drėgmė gali sugadinti variklį ir kitus komponentus, todėl dulkių siurblį svarbu laikyti sausoje vietoje.

Nepriklausomai nuo to, kokį modelį pasirinksite, svarbu tinkamai naudoti ir prižiūrėti pelenų dulkių siurblį, kad užtikrintumėte jo ilgaamžiškumą ir optimalų veikimą. Naudodami dulkių siurblį visada laikykitės gamintojo instrukcijų ir saugos nurodymų, taip pat nepamirškite reguliariai valyti arba keisti filtrus. Be to, po kiekvieno naudojimo ištuštinkite šiukšlių dėžę ir išvalykite žarną bei priedus, kad išvengtumėte užsikimšimo ir išlaikytumėte optimalią siurbimo galią.

Apskritai investicija į aukštos kokybės pelenų dulkių siurblį yra protingas sprendimas visiems, kurie savo namuose naudoja židinį arba malkomis kūrenamą krosnį. Naudodami tinkamą modelį pelenus ir dulkes išvalysite greitai, lengvai ir be rūpesčių, todėl šaltesniais mėnesiais turėsite daugiau laiko mėgautis šiluma ir jaukumu namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *