Xiaomi telefonai: nuo biudžetinių įrenginių iki flagmanų

Xiaomi telefonai žinomi visame pasaulyje, kiekvienais metais kompanija išleidžia daugybę įrenginių, tačiau patenkinti būna ne visada, savo naujais Xiaomi telefonais. Reguliariai pasirodydavo abejotinų atnaujinimų, kai kurios linijos nepateisino lūkesčių, kaina ne visada atitiko kokybę, o net Mi serijos Xiaomi telefonai nustojo gaminti. Nepaisant to, Xiaomi telefonai tapo kitų gamintojų konkurentais flagmanų kūrimo srityje.

Xiaomi telefonai tikrai padarė pažangą. Tai ypač pastebima linijoje, kurioje pristatomi nebrangūs Xiaomi telefonai – Poco. Šiuo metu Xiaomi telefonai neturi konkurentų pagal Poco išmaniųjų telefonų teikiamus parametrus. Šie Xiaomi telefonai tikrai siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį.

Xiaomi telefonai skirstomi į kelis lygius. Pirmajame, pradiniame lygyje, galima paminėti Xiaomi telefonus, kurie anksčiau buvo išleisti su Redmi prekės ženklu, tačiau dabar pigių Xiaomi telefonų galima rasti su Poco prekės ženklu, kur tarp nebrangių, bet kokybiškų įrenginių galima rinktis M3 liniją.

Kitas lygis – Xiaomi vidutinės klasės telefonai. Čia Xiaomi telefonai siūlo daugybę prašmatnių sprendimų: nuo Redmi Note Pro (9 ir 10 kartos) iki Mi (10 ir 11 kartos). Poco prekės ženklu pažymėtus Xiaomi telefonus šioje klasėje siūlo X3.

Na ir Xiaomi flagmanai. Poco siūlo F3 liniją kaip aukščiausios kokybės įrenginius. O jei jau kalbame apie Xiaomi telefonus, tai čia lyderiai yra Mi 10 ir Mi 11 PRO bei Ultra versijos. Ateityje laukiama ir naujų Xiaomi flagmanų telefonų, kompanija jau paskelbė, kad netrukus pasirodys nauji Xiaomi telefonai – Xiaomi 13.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *