Atsibodo džiaustyti po vieną kojinę? Siūlome sprendimą!

Dauguma žmonių geriau supranta, ką gali skalbimo mašina, bet žymiai mažiau – ką gali džiovinimo mašina. Matyt, taip yra dėl to, kad žymiai daugiau žmonių turi namuose skalbimo mašinas, bet laba nedaugelis – džiovinimo mašinas.

Neturintys džiovinimo mašinų namuose, skalbinių džiovinimo klausimus sprendžia įvairiai: kažkas bando juos džiovinti vonioje, kažkas balkone, kiti apkabinėja visą butą kojinėmis, apatiniais drabužiais, marškiniais ir pan.  Net jeigu namuose yra džiovinimo mašina, skalbinių džiovinimas užtrunka ir vieną, ir dvi valandas, priklausomai nuo skalbinių kiekio ir jų medžiagos. Kaip ten bebūtų, 3-5 kW galingumo buitinės džiovinimo mašinos negali užtikrinti greito išskalbtų drabužių panaudojimo.

„Speed Queen“ savitarnos skalbyklose džiovinimas yra vienas malonumas, nes tik ką išskalbtus drabužius daugiausia po 30 min. klientai vėl gali apsivilkti. Kaip tai įmanoma?Atsakymas labai paprastas – šiose skalbyklose yra didelės talpos (nuo 14 kg iki 25 kg) ir didelio galingumo (20-30 kW) džiovinimo mašinos.

Taigi, naudodamiesi „Speed Queen“ skalbyklų džiovinimo mašinomis jūs galite pamiršti  džiūstančiomis kojinėmis ar drabužiais nukabinėtus namus. O jeigu džiovinamų skalbinių kiekis nėra didelis, tai pilnai juos išdžiovinti užtenka ir 20 min. Kaip matote, stipriai taupomas brangus laikas. Beje, klientai gali išsiskalbti skalbinius namuose, o į skalbyklą atvykti tik išsidžiovinti skalbinius..

Kol kas „Speed Queen“ savitarnos skalbyklos yra tik Vilniuje, bet jų plėtra numatoma ir į kitus Lietuvos miestus.

Daugiau patarimų susijusių su skalbimu rasite čia: sudėtingų dėmių (žolės, krauno, vyno) valymas, skalbimo ženklų reikšmės, įvairių skalbinių priežiūros patarimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *