Verslo paskola apyvartinėms lėšoms: ar įmanoma?

Verslo paskola apyvartinėms lėšoms

Viena iš verslo paskolų rūšių yra skirta apyvartinėms lėšoms. Apyvartinės lėšos tai cirkuliuojančios įvairiose verslo ar gamybos stadijose bei panaudotos darbo objektams ar jau pagamintos produkcijos atsargoms lėšos.

Kam reikalinga verslo paskola apyvartinėms lėšoms?

Dažniausiai šios rūšies paskolas naudoja smulkūs ar vidutiniai verslai. Ypač tie kurie dar tik neseniai susikūrė ir neturi užtikrinto pajamų šaltinio ar lėšų srauto. Apyvartinės lėšos taip pat dažnai yra suprantamos kaip apyvartinis kapitalas ir tokia paskola yra skirta kapitalo ar verslo plėtros poreikiams. Paskolos sumos gali būti įvairios, tačiau dažnu atveju turi nustatytą grąžinimo grafiką ir yra mokamos dalimis.

Apyvartinių lėšų paskolos nauda

Kaip jau minėjome anksčiau. Šio tipo paskolos padeda mažoms ir vidutinėms įmonėms įsitvirtinti rinkoje, kai pradedama nauja veikla. Taip pat dažnai naudojamos norint paspartinti plėtrą bei greičiau įvykdyti turimus pirkėjų užsakymus. Be šios paskolos tektų laukti, kol kiti pirkėjai apmokėtų jau išrašytas sąskaitas ir tik tada gaminti naujus produktus ar teikti paslaugas.

Apyvartinių lėšų paskolos yra išduodamos bene greičiausiai ir lanksčiausiai dėl savo mažo rizikingumo ir aiškaus mokėjimų grafiko. Jei norite sužinoti plačiau apie paskolas verslui, apyvartines paskolas ar faktoringo galimybes apsilankykite čia www.smefinance.lt.

Kokiam verslui tinka paskolos apyvartinėms lėšoms?

Paskolos apyvartinėms lėšoms tinka daugeliui verslo rūšių. Jomis gali naudotis dar visai naujos įmonės, kurios susikūrė tik prieš keletą mėnesių ir nori pagreitinti augimą. Taip pat prekybos įmonėms, kurios atranda galimybę įsigyti žaliavas itin palankiomis sąlygomis.

Šio tipo paskola tinka ir verslui kuriam reikia nedelsiant gauti papildomų finansų. Paskola apyvartinėms lėšoms leidžia išlaikyti įmonę, jos akcijas ir turtą. Bei neretai jomis naudojasi Europos Sąjungos remiamuose projektuose dalyvaujantys asmenys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *