Lipdukai versle: nuo smulkmenų iki masinių klientų viliojimo būdų

Kiekvieno verslo tikslas – investuoti mažiau, tačiau uždirbti daugiau. Įvairiausios reklamos galimybės atveria kelius pagerint verslo būklę ir nesvarbu, ar esate naujokas versle, ar jau patyręs ilgaamžis verslas. Susirasti efektyvią ir geriausiai jums tinkamą reklamą gali būti gana sudėtinga. Ne tik dėl plataus pasirinkimo, tačiau ir tinkamos strategijos, kuris gali padėti pasiekti našesnius rezultatus. Viena iš galimybių – lipdukų gamyba. Sakysite – smulkmena? Visgi, net ir tokios mažos smulkmenas gali pasiekti puikius rezultatus.

Lipdukų gamyba versle naudojama jau gana seniai ir būtent ilgametė patirtis yra geriausias įrodymas, kad pavyks pasiekti našių rezultatų. Pirmiausia, tai efektyvus būdas dekoruoti tam tikrus daiktus, suvenyrus, papkes ir  kitas dažnai biuruose laikomas kanceliarines prekes. Štai, pavyzdžiui, lipdukai tampa puikia skiriamąja priemone, kuri gali padėti tvarkingai susižymėti papkes bei rašymo priemones, siekiant jas atskirti. Išvykų metu tokie lipdukai tampa  ne tik atpažinimo priemone, tačiau taip pat reprezentacija, kuri padeda informuoti apie Jūsų veiklą. Labai naudinga ant tokių lipdukų palikti ne tik įmonės logotipą ir pavadinimą, tačiau ir internetinio puslapio adresą, jeigu tokį turite. Tuomet žmonės gali greitai susirasti daugiau informacijos apie Jūsų veiklą ir tuo pačiu sklindanti reklama galiausiai pasiekia tikslinis klientus.

Tam tikra prasme lipdukai tuo pačiu tampa ir puikia dovana, kuri gali atlikti aksesuaro, suvenyro vaidmenį. Tiesa,  tokia reklama bus veiksminga tik tokiu atveju, jeigu pats lipdukas nebus labai „reklamiškas“. Tokiu atveju siūlome orientuotis į estetiką, galbūt puikias mintis, o reklamos emblema dažniausiai būna vos matoma, tad nesukelia to „reklamiško“ vaizdo, kuris dažnai atgraso nuo tokio lipduko klijavimo ant papkių bei sąsiuvinių. Taip pat „limpantys lapeliai“ dažnai dovanojami įvairiausių švenčių metu, juos galima dalinti masinių renginių vietoje. Tai labai efektyvu tokiu atveju, kai susirenka tikslinė auditorija, kuriai gali būti reikalinga Jūsų paslauga ir tokiu atveju lipdukas atneš realiai apčiuopiamus rezultatus.

Lipdukai versle taip pat naudojami ir dekoruojant transporto priemones. Nors atrodo, kad skaitmeninės reklamos galimybės yra neribotos ir kiekvienas norintis susirasti efektyvią interneto reklamą – gali tai padaryti, visgi, dažniausiai laimi tradiciniai reklamos būdai ir šiuo atveju – lipdukai ant autotransporto priemonių. Sakysite, kad reklama ant transporto priemonių neveikia? Mes atsakysime, kad veikia ir labai puikiai. Geriausias to įrodymas – verslininkai, kurie bent jau vieną kartą naudojosi šio tipo reklama ir pastebi, kad po aktyvaus važinėjimo padidėja siūlomos paslaugos užklausų skaičius. Ar paslaugomis bus pasinaudota – viskas priklauso nuo pačio verslininko, kurio darbas yra teikti tokius pasiūlymus, kurie puikiai tinka kiekvienam klientui.

Žinoma, pats lipdukas iš savęs – nėra gera reklama. Norint efektyvumo – labai svarbu susirasti tinkamą strategiją, susikurti žingsnių etapus, kurie gali užtikrinti, jog pavyks pasiekti efektyvų rezultatą. Marketingo specialistai pastebi, kad labai garsios, akis traukiančios, kartais net rėkiančios reklamos – tikrai nebėra pats efektyviausias pasirinkimas. Paprasčiausiai tokių reklamų labai daug, tad dažnai laimi minimalizmas ir paprastumas. Juolab, kiekvienas verslas turi tam tikras idėjas ir vizijas, kurios geriausiai reprezentuoja jo paslaugas. Taigi, reklama privalo būti tokia, kad puikiai atspindėtų pačio verslo idėją ir tai, ką norima pasakyti. Daugelis spaudos paslaugas teikiančių įmonių savo komandoje turi grafikos dizainerius, kurie puikiai išmano patrauklios reklamos subtilybes, tad verta naudotis paslauga, kuri labai supaprastina darbą ieškant kokybiškiausios reklamos.

Lipdukai gali būti tiek labai puiki, tiek ne tokia gera reklama. Svarbiausia apgalvoti idėją, išgeneruoti ją ir įvertinti galimas pasekmes, kad rezultatas būtų toks, kokio tikitės.

Reklamos gamybos ir platinimo įmonės „Avaneta“ UAB specialistai padės Jums pasirinkti geriausią variantą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *