Konferencija #SWITCH! nenustoja augti

Šių metų rugsėjo mėnesio 20 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ buvo pristatyta didžiausia verslumo ir technologijų  konferencija #SWITCH!. Nuo pat ankstyvo ryto konferencijų centre dūzgė minios smalsuolių besidominčių IT naujienomis. Patirtimi, žiniomis ir naujienomis dalinosi begalė lyderių, pranešėjų ir technologijų bei verslumo ekspertų.

Renginio iniciatorius Antanas Guoga dalinosi lūkesčiais ir pastebėjimais, kaip išaugo IT naujienomis  besidominčiųjų skaičius per ketverius metus. Konferencijos iniciatorius  tikisi, kad Lietuva taps sparčiausiai besivystančia pasaulio technologijų ir startuolių sostine.  Jis be galo džiaugiasi, kad konferencija auga ne tik dalyvių skaičiumi, bet taip pat ir kokybe.

Renginys sulaukė daugiau nei 15 tūkstančių IT technologijų ir verslumo naujienomis besidominčių įvairaus amžiaus dalyvių, ir tai yra du kartus daugiau nei susirinko  praėjusiais metais.  Daugybė pranešėjų, specialistų, švietimo srities atstovų.

Vienas iš technologijų ir verslumo renginio pagrindinių aspektų tapo pasiektas pasaulio rekordas – buvo surengta didžiausia programavimo pamoka, kurioje dalyvavo  daugiau nei tūkstantis moksleivių. Taip pat pranešimuose buvo aptartas kibernetinis saugumas, dirbtinis intelektas ir jo itin didelis progresas.  Daug dėmesio sulaukė ir didžiausia programos ašimi tapo technologija „blockchain“, kuri vis dar yra didelė IT srities naujiena. Buvo daug diskusijų apie „blockchain“naudą prekių ir paslaugų sektoriui, taip pat įtaką pramonės skaidrumui ir efektyvumui , savo patirtimi dalinosi transporto srityje šią technologiją naudojantys specialistai.

Šiais metais vykusioje #SWITH! programoje vyko SMART ENERGY hakatonas. Taip pat praėjusiais metais pristatyta ir visiems labai patikusi technologijų mokslo mugė. Joje specialistai pristatinėjo IT technologijų specialybes , galimybes mokytis  Danijos bei Lietuvos šveitimo ir mokslo įstaigose.

Taip pat modernių technologijų ir verslumo renginyje kiekvienam dalyviui buvo suteikta galimybė apsilankyti technologijų zonoje, kurioje kiekvienas asmeniškai galėjo išbandyti IT technologijų naujienas ir inovacijas. Kiekvienas jaunasis specialistas galėjo išgirsti Jaunimo programoje pristatytas sėkmės istorijas, kurios buvo kupinos motyvacijos sieti savo ateitį su skaitmeniniu ir technologiniu pasauliu.  Buvo skaitomi pranešimai, kaip švietimo srityje dirbantys profesionalai pritaiko IT technologijos ir jų naujienas savo kasdieniniuose darbuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *