Kaip įsigyti kuo pigesnį internetą?

Nors šiame pasaulyje nėra nieko nemokamo, pigių prekių ir paslaugų rasti tikrai įmanoma. Tam, be abejo, reikės laiko, sėkmės arba abiejų faktorių vienoje vietoje. Šį kartą pabandykime rasti sprendimus, išeitis bei naudingus žingsnius, kuriuos reikėtų dėti, norint įsigyti bei užsisakyti kuo pigesnę interneto paslaugą namams. Namų internetas yra kone būtina ryšio paslauga, kuri namų gyventojus sparčiu bei moderniu ryšiu sujungia su visu likusiu pasauliu. Ignoruoti jos svarbos negalima, tačiau dažnai dėl tos aukštinamos svarbos vartotojai permoka. Tikimės, kad straipsnis padės ir jums taip nenutiks.

Neieškokite to, ko jums nereikia

Tai svarbus patarimas. Pačioje pradžioje objektyviai įvertinkite savo poreikius internetui. Jeigu nežiūrite filmų, nesiunčiate didelių failų, nekiurksote prie Facebook, Instagram ar kitų soc. tinklų ir nežaidžiate žaidimų su kitais žaidėjais internetu, didelė sparta jums neturėtų būti aktuali. Tokiomis aplinkybėmis namų internetas jums yra tik būtiniausioms reikmėms tenkinti skirta technologija ir jai per daug išlaidauti nereikia.

Sparta dažniausiai aktuali yra jaunesniems žmonėms arba tiems, kurie dirba su kompiuteriu arba iš namų, nuolat palaiko ryšį internetu su socialinių tinklų bendraminčiais, stebi filmus, siunčiasi žaidimus ar duomenis. Tokiu atveju sparta yra rodiklis, kuris gali tapti pagrindiniu svertu renkantis ryšį.

Šviesolaidinis ryšys pasiekia net iki 1Gb/s duomenų perdavimo spartą. Mobilusis internetas – iki 100 Mb/s, plačiajuostis ryšys – pats lėčiausias, tačiau pakankamas kokybiškam naršymui.

Tad žinokite, ko tiksliai reikia ir nesunkiai priimsite optimaliausią sprendimą.

Laukite akcijų

Be interneto būti nesinori, tačiau permokėti – taip pat. Todėl reikia rasti balansą tarp optimalaus mėnesinio mokesčio ir savo poreikių patenkinimo. Galbūt pasiseks taip, kad žvaigždės bus jums palankios ir būtent tuo metu, kada pradėsite paiešką, tam tikras tiekėjas paskelbs nuolaidą arba super pasiūlymą. Aišku, akcijos interneto rinkoje yra gana retos, todėl neapsiribokite vien nuolaidos pasiūlymais.

Nepamirškite įrangos

Kai kurie tiekėjai įrangos nenuomoja, jie ją parduoda. Tokiu būdu neverta rinktis trumpalaikių įsipareigojimų, tad, jeigu gyvenate nuomojame būste, nesate užtikrinti dėl paslaugų kokybės arba mąstote apie gyvenamosios vietos pakeitimą, daug geriau rinktis paslaugą, kur nėra didelio mokesčio už įrangą. Visgi daugumos tiekėjų verslo modelis įskaičiuoja įrangos nuomos kainą į mėnesinį mokestį už interneto paslaugas.

Taip pat gali kainuoti paslaugos įvedimas, aktyvavimas, sutarties aktyvavimas bei kiti administraciniai niuansai. Pasidomėkite prieš padėdami parašą.

Naudokitės tarpininkais

Iš esmės, didžiausią darbo dalį, ieškodami pigiausio pasiūlymo, galite atlikti ir patys. Užsukdami į kiekvieno interneto tiekėjo internetinį puslapį bei siųsdami užklausas galite per tam tikrą laiką palyginti visus esamus pasiūlymus. Tačiau kol gausite visus atsakymus, kol aptarsite ir turėsite laiko apsvarstyti, sąlygos gali pasikeisti, taip pat gali ir nebelikti kažkurio patrauklaus pasiūlymo. Kad tokių nepatogumų nekiltų ir sprendimą pavyktų priimti kone iškart, naudokitės tarpininkais.

Jie turi prieigą prie didelių duomenų bazių, bendradarbiauja su visais patikimais tiekėjais ir gali iškart pateikti optimaliausią, nešališką pasiūlymą. Vos jums išsiuntus užklausą, tokie tiekėjai, kaip degudegu.lt arba myplan.lt pagal jūsų adresą palygins visas technines galimybes, apžvelgs akcijas ir su jumis susisiekę padės išsirinkti tinkamiausią sprendimą. Tokia paslauga nekainuoja, o viskas užtrunka tikrai nedaug. Galų gale rezultatas toks, kad jūs, be didelio vargo, ilgų lyginimų ir akcijų medžiojimų gaunate pigiausią variantą (jeigu tokio ieškote).

Tad išvada būtų tokia: galima viską pasidaryti ir rasti patiems, tačiau daug paprasčiau naudotis profesionalų pagalba ieškant pigiausio namų interneto paslaugų plano.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *