Pastatų projektavimui – tik profesionali programinė įranga

Inovatyvus požiūris į statinius, kurie mus supa, paskatino technologus kurti ir vis įmantresnes programas, kurios skirtos greitesnei objekto išraiškai realizuoti. Apskritai pastatų projektavimas be tinkamos įrangos šiais laikais atrodo mistiškai, kadangi viskas truks ne tik kur kas daugiau laiko, tačiau taip pat dažniausiai be programinės įrangos padaroma dar daugiau klaidų, kurios vėliau gali reikalauti iš fizinio pastato ne tik daugiau investicijų, tačiau taip pat ir saugumo.

Pastatų projektavimo svarbu

Ne visi žino, kad pastatų projektavimo darbams reikalinga įranga, kuri padeda užkirsti kelią bet kokiems nesklandumas ir džiaugtis tokiais namais, kuriuose bus gera. Juk projektavimo metu ne tik sukuriamos sienos, kurios padeda paprasčiau suskirstyti namus patalpomis, kambariais, tačiau taip pat ir padėti rasti tinkamiausią namų apšildymo sistemą, taip pat pasirūpinti, kad namas būtų ekonomiškas ir kiekvienas jame esantis komponentas – būtų tobulai toje vietoje, kur ir turi būti.

BIM įranga – pati geriausia

Šiuo metu bene geriausias pasirinkimas yra BIM programinė įranga, jos moduliai(angl. tools4bim) kuri padeda sukurti tiek dvimačius, tiek trimačius objektus, taip pat, atspausdinti juos 3D vizualu ir patraukliai pristatyti savo klientams, kurie dažniausiai būtent vizualo pagalba ir vertina – ar projektas atitinka jų lūkesčius.

Namų projektavimui siūlomos ir pačių inžinierių labiausiai rekomenduojamos šio įrangos:

 

  • AutoCAD
  • Autodesk Revit
  • Civil 3D
  • Inventor
  • 3ds Max
  • KitchenDraw

 

  • SEMA ir kitos programos.

Programa valdymo funkcionalumas

Iki šiol gana dažnai galvojama, kad BIM projektų įgyvendinimas yra labai sudėtingas, tad geriausia samdytis specialistus, kurie viską atliks už Jus. Žinoma, jeigu namo statybos yra tik vienkartinis projektas – tikrai to pakanka, tačiau tai atvejais, kai verslas užsiima statybomis – programos įsigijimas ir tuo pačiu specialistų samdymas – labai apsimoka. 

Paprasčiausiai aptartos programos padeda ne tik greitai paruošti projektus, tačiau ir rasti nišas, kur galima daugiau sutaupyti, galiausiai, užsitikrinti dėl saugumo, kuris šiais laikais keliamas ant pjede stalo, kaip vienas svarbiausių pastatų projektavimo darbų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *