iPhone telefono ekrano priežiūra bei gedimai, ką reikėtų žinoti?

Dažniausi telefono ekrano gedimai yra įvairūs įskilimai ir susibraižymai nešiojant telefoną kartu su raktais ar kitais daiktais. Norint kiek įmanoma ilgiau išlaikyti savo įrenginį be priekaištų veikiantį reikėtų juo tinkamai pasirūpinti, net jei ir netyčia įskėlėt jo ekraną.

Pirmiausia, jeigu iš tiesų norite kiek įmanoma ilgiau išsaugoti sveiką iPhone ekraną, reikėtų apsvarstyti prevencines priemones. Reikėtų įsigyti telefono dėklą, kurio kraštai būtų kiek aukščiau nei telefono stiklas, jog jei telefonas nukristų ant žemės tai ekranas nenukentėtų. Taip pat, reikėtų pasirūpinti ir apsaugine telefono ekrano plėvele, ši puikiai apsaugo nuo įvairiausių įtrūkimų.

Tačiau, deja bet gyvenime atsitinka visko ir kartais telefonas ima ir vis tiek išslysta iš rankų,  jeigu nutiko taip, jog nepavyko laiku apsaugoti telefono ir reikia iPhone ekrano keitimo, tuomet svarbiausia išsirinkti patikimą telefono taisykla. Svarbiausia reikia įsitikinti, kad kreipėtės į patikimą įmonę, kurie gali pasiūlyti ne tik geriausią kainą, bet ir turi tokius specialistus, kurie specializuojasi iPhone telefono ekrano keitime. PhoneFix ilgametę patirtį turintys specialistai atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiima atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija. Taip pat, Jūsų patogumui, jeigu negalite patys atvykti ir atvežti savo iPhone ekrano keitimui, PhoneFix tuo pasirūpins už Jus. Be to suteiks Jums pakaitinį telefoną, jog Jūsų gyvenimas nesustotų ir nepatirtumėte daugiau nepatogumų.

Po apžiūros, priklausomai nuo gedimo, bus pasiūlytas sprendimas. Čia galimi du scenarijai. Pirmasis – jūsų mobilusis telefonas nukentėjo tik tiek, jog reikės tik iPhone ekrano keitimo. Antrasis – ekranas visiškai sudužo. Štai čia susidursite su didesniais iššūkiais. Gali būti, jog Jūsų telefonui nebeužteks ekrano keitimo, jei dūžio metu buvo pažeistos ir kitos telefonų dalys. Tuomet deja, bet telefono gali ir nebepavykti atgaivinti, tačiau profesionalūs telefonų meistrai Jums padės su duomenų atkūrimu, jog neprarastumėte visos informacijos, nuotraukų ir failų likusių telefone.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *