Kiekvienas iš mūsų turime išmaniuosius telefonus, kuriais naudojamės kiekvieną dieną, tačiau ar žinome, kaip taisyklingai reikia naudotis mobiliuoju įrenginiu, kad jis tarnautų ilgai? Turbūt jau visi žinome, kad naują ar seną telefoną turi dengti apsauginė plėvelė arba stiklas, nugarėlę būtina apsaugoti ir dėklu, tačiau ar žinome, kaip reikia apsaugoti vidinius telefono “organus”?
Telefonų remontas Sinerta.lt suteikia Jums nemokamą diagnostiką! Įvertinę įrenginio remonto kainą susisieksime ir tik tada nuspręsite ar norite investuoti į įrenginio remontą. Taip pat yra ir nemokamas iškvietimas.Iškvietimas nieko nekainuoja VISOJE LIETUVOJE! Negana to, dar suteikia kokybės garantiją. Visiems mūsų atliktiems remonto darbams suteikiama net 3 mėnesių garantija. Sinerta pristato dažniausiai girdimus klausimus, į kuriuos atsakymas yra lengvas ir visiems suprantamas:
Kada derėtų įkrauti telefoną?
Visi žinome, kad patogiausia telefoną įkrauti pilnai, kad jis mums veiktų puikiai visą dieną, tačiau vienas patarimas, naudojant ličio jonų akumuliatorius reikia stengtis, kad jis būtų pakrautas ne mažiau procentų visuomet. Jei matote, kad pakrovimas siekia 30/40 – patartina krauti virš 50 procentų. Žinoma, jei ir įkrausite iki galo nieko nenutiks, tiesiog akumuliatoriaus naudojimo trukmė daug greičiau pradeda mažėti. Neleiskite akumuliatoriui visiškai išsikrauti, nes jis greičiau suges.
Ar reikia laukti, kol įkrovos lygis pasieks maksimalų skaičių?
Atrodo, jog tikslingiausia visuomet iškrauti telefoną pilnai ir tik tuomet jį krauti iki pilnos baterijos, tačiau taip daryti kiekvieną dieną nėra patartina. Geriausia pilnai iškrauti telefoną ir jo bateriją įkrauti dažniausiai kartą į vieną mėnesį. Tuomet telefone vyksta šioks toks perprogramavimas, jis paleidžiamas iš naujo, kad galėtų atnaujinti savo veiklą. Šį metodą, kad kraunate vos vieną kartą iki maksimumo, galite pritaikyti ir savo kompiuteriui, jei jis yra nešiojamas.
Ar galima telefoną krauti pernakt?
Dažniausias ir patogiausias būdas yra telefonus krauti per visą naktį, nes atsikėlus ryte matome pilnai įkrautą telefoną, kurio baterija tarnaus daug ilgiau. Žinoma, pasiekus maksimalų skaičių įkrovime, tiesiog telefonas nustoja krautis ir paliktas per naktį tikrai nesprogs ir nesuges, tačiau geriau telefonui dėklo nepalikti, kad nepradėtų kaisti. Jei norite krauti naktį, tai tikrai galite daryti.