Džiovyklės teikiami privalumai ir kaip reikia prižiūrėti savo skalbinius

Džiovyklės yra pagalbininkės, kuomet užsiimame namų ruošos darbais. Jos namuose sutaupo vietos, nes kur kitur dėti šlapius skalbinius? Juk ne visi turime balkonus, terasas ar sodelius, kuriuose galima palikti skalbinius, taip pat ir žiemos metu skalbinių palikti lauke negalima.  Šiais laikais nei vieni namai neapsieina be džiovyklės pagalbos, nes ji tikrai labai reikalinga, pažvelgus iš šono, gali atrodyti, jog visos džiovyklės yra vienodos, tik kaina skiriasi, tačiau ką reikėtų žinoti apie jas?

KĄ REIKIA ŽINOTI PERKANT NAUJĄ DŽIOVYKLĘ

  1. Rinkitės kuo patvaresnę džiovyklę. Atkreipkite dėmesį į džiovyklės sujungimo detales, ar jos patvarios ir atlaikys tinkamą svorį skalbinių. Metalinės detalės turi būti kuo tvirtesnės, tuomet ir pati džiovyklė bus patvari. Tokias džiovykles galite įsigyti gerduva.lt elektroninėje parduotuvėje.
  2. Rinkitės tinkamo dydžio džiovykles. Jei gyvenate vieno kambario bute Jums tikrai nerekomenduojama pirkti didelės skalbyklės, nes ji užima vietą, dėl to rinkitės mažas džiovykles.
  3. Rinkitės kelių aukštų džiovykles, jei Jūs turite daug skalbinių, tuomet galėsite visus sutalpinti ant vienos. Su tokia džiovykle sutaupysite vietos, taip pat jos atrodo estetiškai.
  4. Galite rinktis džiovykles, kurios skirtos laukui, jei turite kiemą. Tokia džiovyklė pravarti, nes namuose neužima vietos ir visai nemaišo. Manoma, jog tai tikrai gera investicija.
  5. Rinkitės džiovyklę užlenkiamais kraštais, taip galėsite skirstyti skirtingus rūbų tipus, bus patogiau skalbinius surinkti ir rūšiuoti.

Perkant naują džiovyklę turite atsižvelgti į kainą ir kokybę. Manoma, jog verta už kokybiškas džiovykles sumokėti daugiau, kadangi tai yra ilgalaikis pagalbininkas namuose. Taip pat galite rinktis Jums patinkantį dizainą, spalvas, dydį.

KAIP RŪPINTIS SKALBINIAIS, KURIE DŽIŪSTA ANT SKALBYKLĖS?

  • Prieš dėdami į skalbimo mašiną skalbinius būtinai išpurtykite, patikrinkite, ar kišenėse nėra likę daiktų.
  • Įpilkite mėgstamų priemonių, kurios nebūtų sukeliančios alergiją, jei drabužiai spalvoti, galite naudoti spalvas išlaikančias priemones.
  • Naudokite minkštiklį skalbiniams, kad jie turėtų nuostabų aromatą.
  • Prieš dedant ant džiovyklės skalbinius būtinai išpurtykite, kad neliktų raukšlių.
  • Skalbinius išlyginkite ir gero nešiojimo.

Jei norite įsigyti kokybiškas džiovykles ir švaros prekes, būtinai apsilankykite gerduva.lt elektroninėje parduotuvėje. Čia rasite ne tik prekių puikiomis kainomis, bet ir itin didelį pasirinkimą. Galime garantuoti, jog rasite prekes, kurių ieškote.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *