Įdarbinkite savo nenaudojamus daiktus

Ar esate kada nuomojęsi kokius nors daiktus pavyzdžiui žaidimų konsolę, fotoaparatą, objektyvą, vaizdo ar garso techniką, projektorių? Argi ne puiku kai gali trumpam įsigyti tokius daiktus, kurių prireikia tik esant progai ir dėl to jų nelabai apsimoka pirkti? Trumpalaikė ar ilgalaikė daiktų nuoma tikrai praverčia. Tačiau ko gero ne visi yra naudojęsi tokia paslauga ir matyt kiekvienas iš seniau turite užsilikusių daiktų, kuriuos kažkada prireikus vienam kartui nusipirkote arba manėte, kad naudosite dažniau, tačiau nutiko taip, kad tie daiktai dulka kur nors spintoje, sandėlyje ar garaže.

Ko gero esate girdėję apie tokias interneto svetaines, kuriose galima prisiregistruoti ir nuomoti savo daiktus? Kai kurios daiktų nuomos svetainės yra specializuotos (pvz. yra nemažai foto srityje specializuotų nuomai skirtų svetainių), o taip pat yra ir įvairių daiktų nuomos platformų, tokių kaip dalinuosi.lt. Tokia platforma praverčia ne tik tiems, kurie ketina trumpesniam ar ilgesniam laikui išsinuomoti kokį nors daiktą, bet ir tiems, kurie nori įdarbinti savo nenaudojamus daiktus. Kai tokia paslauga tik atsirado Lietuvoje žmonėms kildavo nemažai klausimų: o kaip apsaugoti savo turtą, ar nuomininkas nesugadins mano daiktų, ką reikės daryti jei nuomininkas visgi sugadins daiktą arba sugalvos jį pavogti?

Ne gyvybės draudimo bendrovės „Lietuvos draudimas“ dėka dalinuosi.lt platformoje daiktus įdarbinantys nuomotojai turi galimybę apdrausti savo daiktus. Taigi, jei Jūsų daiktai bus apgadinti ar prapuls — žalą atlygins draudimas (apie kitas „Lietuvos draudimo“ teikiamas paslaugas internetu skaitykite čia: https://draudimas.ld.lt/draudimas-internetu). Procesas yra nesudėtingas, nuomotojui tereikia prisiregistruoti svetainėje, pateikti reikalingą informaciją, sekti instrukcijas, susimokėti komisinį mokestį ir galiausiai tiesiog naudotis nuomos platforma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *