5 geriausios ir nemokamos antivirusinės programos

geriausios antivirusines

Jau ne vienerius metus antivirusinės programos yra naudojamos norint apsaugoti savo kompiuterį, planšetę ar mobilųjį telefoną nuo kenksmingų virusų bei tuo pačiu apsaugoti svarbius duomenis. Nors dažnai girdime jog antivirusinės jau tapo „atgyvena“, tik susidūrę su duomenų pavogimu ar kompiuterio „užkrėtimu“, suvokiame jog jos visgi yra reikalingos. Taigi, kokios antivirusinės programos skirtos namų vartotojams yra pačios populiariausios?

Žemiau pateikiame nemokamas antivirusines programas, kurios sugeba apsaugoti kompiuterį ar telefoną nuo virusų, tačiau nepamirškite jog jos nesuteikia visiškos apsaugos taip, kaip suteikia mokamos programos.

„AVG AntiVirus Free“

Kovo mėnesį išrinkta populiariausia antivirusine programa. Ji yra ypač paprasta ir atlieka kompiuterio tikrinimą realiuoju metu. Būtent dėl šios priežasties, programa užfiksuoja ir užkerta kelią kenkėjiškiems virusams. Šioje programoje yra instaliuotas „AVG Zen“ valdymo skydas, kurio dėka, galima naudoti ir kitus įrenginiuose, kuriuose yra įdiegta „AVG“.

Privalumai: kokybiškas virusų skaitytuvas, lengvas programos instaliavimas;

Trūkumai: nepatikima apsauga nuo sukčiavimo, antivirusinė programa bando pakeisti naršyklės nuostatas (jos diegimo metu).

„Avira Free Security Suite“

Savo populiarumu, ši programa nenusileidžia „AVG AntiVirus Free“ programai. Praėjusiais metais ji buvo įvertinta itin aukštais balais „SE Labs“ laboratorijos specialistų. Ši programa suranda virusus, juos pašalina, aptinka šnipinėjimo programas bei blokuoja skelbimus.

Privalumai: geras antivirusinės skaitytuvas, ypač gera apsauga nuo sukčiavimo. Turi papildomas funkcijas, tokias kaip: slaptažodžių valdymas ir „VPN“ kliento prieiga.

Trūkumai: nepasižymi patogia vartotojo sąsaja.

„Bitdefender Antivirus Free Edition“

Tai dar viena nemokama antivirusinė programa. „AV-Comparatives“metų duomenimis, 2017 metais, būtent ši antivirusinė laimėjo geriausio 2017 metų produkto apdovanojimą. Ši programa ne tik randa ir išvalo virusus, tačiau meistriškai ir itin greitai identifikuoja apgaulingas internetines svetaines ir užkerta kelią vartotojui jomis naudotis. Taip pat, lengvai pašalina kenksmingus failus.

Privalumai: viena geriausių programų, kuri itin greitai aptinka virusus ir juos pašalina realiu laiku, puiki apsauga nuo sukčiavimo, paprastas naudojimas, nedidelės išteklių išlaidos.

Trūkumai: lyginant su „Bitdefender“ versija, yra mažos galimybės konfigūruoti pačią programą.

„Comodo Internet Security“

Ši antivirusinė programa puikiai apsaugo nuo kenkėjiškų virusų bei tuo pačiu turi programinę užkardą, kas užtikriną pilnavertį kompiuterio saugumą.

Privalumai: universali, puikiai užkerta kelią virusams.

Trūkumai: agresyvi ugniasienė.

„Avast Free Antivirus“

Net 400 milijonų vartotojų naudoja „Avast Free Antivirus“ programą, kaip viena patikimiausių. Ši programa, garantuoja realaus laiko apsaugą nuo virusų. Dirba sklandžiai, greitai bei turi slaptažodžių tvarkyklę ir naršyklės plėtinius. Taip pat, turi „žaidimo režimas” funkciją.

Privalumai: puikus funkcionalumas, pažangi technologija.

Trūkumai: nuolatinis siūlymas įsigyti mokamą programos versiją.

Daugiau informacijos apie antivirusines programas telefonams galite rasti čia: antivirusine.lt

_ _ _ _ _ _ _ _

Taip pat skaitykite: 4 geriausios nemokamos kompiuterio valymo programos

5 komentarai

  1. Jonas Atsakyti

    Aš naudoju „Windows Defender“. Labai patogi antivirusine neturi daugybės nesamonių kurių niekam niekada nereikia, siūlau išmėginti.

  2. Antivirusinė Atsakyti

    Gera programa, puikiai naikinanti virusus turėtų turėti funkciją, kuri galėtų analizuoti visus kenkėjus, kurie patenka į kompiuterinę sistemą, net ir tuos virusus. Kitas svarbus geros antivirusinės programos požymis, jis turėtų naudoti nedaug kompiuterio resursų tam, kad nelėtintų kompiuterio darbo, kas yra svarbu kiekvienam besinaudojančiam ir dirbančiam su įvairiomis kompiuterinėmis programomis. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *