Interjero puošimas gėlėmis: kaip sukurti džiungles namuose?

Namuose yra labai daug skirtingų akcentų, kurie leidžia mums džiaugtis skoninga aplinka. Kol vieni dažniausiai komponuoja paveikslus, kiti – nuotraukas, o treti – gėles, kurios nebūtinai turi žydėti, kad aplinka atrodytų skoningai.

Interjero dizainas Kaune vis dažniau kūrimas su specialistų pagalba, kuri įvertinę klientų poreikius ne tik pataria – kuriose zonose gėlės labiausiai tinka, tačiau ir kokią konkrečiai florą reikia pasirinkti.

Gėlės veši minimalistiniame interjere

Vienas geriausių interjerų, kuris turėtų būti dekoruojamas gėlėmis, yra minimalistinis. Žinoma, lapuočiai puikiai tinka ir moderniame, ir klasikiniame interjere, tačiau būtent minimalių formų bei spalvų, kuriuose yra mažai daiktų – lapuočiai yra geriausias pasirinkimas.

Jie padeda erdvei suteikti daugiau gaivos, švarumo, žinoma, tą paprastą pojūtį, kurio dažniausiai siekiama namuose. Ypač mėgstama, kai tokios gėlių džiunglės yra kuriamos butuose. Tokiu atveju atperkamas sodas.

Gėlių derinimas

Interjero dizaineriai teigia, kad lapuočiai dažniausiai nedera tokioje aplinkoje, kur dominuoja labai griežtos formos, kur linijos – labai aiškios. Tiesiog dažniausiai skoningai atrodo kambariuose, kur esti paprastumas, galbūt net lengvas, meniškas chaosas.

Žinoma, gėlės tarpusavyje taip pat turi derėti. Ne tik dėl spalvinių niuansų, tačiau ir jos pačios dažniausiai tokiu atveju veši labiau. Nuspręskite, ar Jums labiausiai patinka lapuočiai, ar sukulentai, galbūt akis labiausiai traukia visus metus žydinčios orchidėjos?

Spalvinės gamos derinimas

Kaip ir galvojant apie kitus spalvinius akcentus, kurie turi patalpoje derėti, tai ir gėlės turi būti derinamos prie interjero. Kadangi dažiausiai dominuoja žalia jų spalva – derinkite prie juodos, baltos, rudos. Labiausiai tinkamas pasirinkimas yra drąsesni bei ryškesni atspalviai, pasteliniai – ne taip skoningai dera prie žalios.

Gražiausia, kai vienoje patalpoje yra 2-3 pagrindiniai atspalviai. Tokiu atveju, kai gėlių daug – žalia jau yra dominuojanti. Galiausiai, prie jos derinkite kitas. Pavyzdžiui, tokias kombinacijas kaip kad žalia + juoda + balta.

Augalų grupavimas

Tiek dėl augalų gerovės, tiek dėl interjero – būtinas ir augalų grupavimas. Jie neturėtų būti pavieniai suskirstyti po visą patalpą. Geriausia, kai grupuojami grupelėmis. Tokiu atveju išlaikysite harmoniją, viskas atrodys sistemingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *