Kaip krauti naują telefoną?

Kaip krauti naują telefoną

Kai kalbama apie naujų telefonų arba naujų baterijų įkrovimą, aplinkoje galima išgirsti įvairiausių tiesų ir mitų. Kaskart įsigijus naują telefoną, draugai ir artimieji dažniausiai randa įvairiausių „patarimų“, kaip reikėtų teisingai jį įkrauti ir ar reikia tai daryti prieš pradedant naudotis įrenginiu pirmą kartą.

Daugelis žmonių kasdien perka naujus telefonus ir nežino, ką su juo daryti prieš naudojant. Esant dabartinei technologijų pažangai, yra labai daug telefonų tipų. Kai kuriuose telefonuose yra išimamos baterijos, o kituose – integruotos. Tačiau abiejų šių tipų baterijos reikalauja tam tikros priežiūros, kai jos yra naujos. Pirmas dalykas, kurį padarysite su baterija, kai ji yra nauja, gali turėti įtakos jos veikimui visą laikotarpį.

Ar naują telefono bateriją reikia įkrauti?

Daugumoje telefonų naudojamos ličio jonų baterijos, kurios nėra jautrios jokiai žalai, jei prieš naudojimą jas įkrausite ar ne. Ličio baterijos šiuo metu yra geriausios baterijų rūšys rinkoje. Prieš kelerius metus dauguma baterijų buvo gaminamos iš nikelio, todėl ekspertai rekomenduodavo jas įkrauti maždaug 8-12 valandų. Turint telefoną su šio tipo baterijomis patartina prieš naudojimą perskaityti naudotojo vadovą. Jame dažniausiai yra nurodyta kokio tipo bateriją turi jūsų naujasis telefonas.

Įrenginių gamintojai dažnai įkrauna telefono bateriją prieš išsiųsdami juos į parduotuvių lentynas, tačiau tai nereiškia, kad prieš naudodami neturėtumėte įkrauti akumuliatoriaus. Prieš naudojimą dar kartą jį įkrauti nepakenks, o kai kuriais atvejais, prekei užsistovėjus parduotuvėje, baterija gali savaime išsikrauti, todėl įkrovimas bus būtinas. Telefoną taip pat galite naudoti iš karto išėmę jį iš dėžutės. Tai visiškai nepakenks jūsų įrenginio baterijai.

Visi šiuo metu gaminami telefonai yra pagaminti iš ličio jonų baterijos, todėl jums nereikia nerimauti, jei įsigijus telefoną ar bateriją po kurio laiko baterija sugenda, nes po tam tikro naudojimo laikotarpio baterijos praranda gebėjimą išlaikyti visą įkrovos talpą.

Kaip pirmą kartą įkrauti naują telefoną?

Šiuo metu dauguma baterijų yra tiekiamos jau įkrautos, tačiau tik dalinai – iki 50 – 60 % talpos, todėl prieš naudodami galite juos naudoti arba įkrauti. Tačiau turėtumėte būti tikri, kad su telefonu pateiktas akumuliatorius yra ličio jonų akumuliatorius. Perskaitykite telefono gamintojo naudotojo vadovą. Tai padės jums gauti visą unikalią informaciją, kaip pirmą kartą įkrauti telefoną.

Pasirinkite tinkamą įkrovimo būdą. Kai kurie gamintojai pateikia instrukcijas, kokiais būdais reikėtų įkrauti telefoną. Prieš įkraudami telefoną, jį išjunkite. Gamintojai paprastai rekomenduoja išjungti telefoną prieš naudojimą, nebent telefono naudotojo vadove yra nurodyta kitaip. Įjunkite telefono įkroviklį į lizdą ir prijunkite jį prie telefono. Rekomenduojama naudoti gamintojo pridėtą kartu su įrenginiu įkroviklį, kadangi originalaus įkroviklio parametrai yra geriausiai suderinti krauti įrenginį, tam kad išlaikytų kuo ilgesnį tarnavimo laiką. Taip pat siekiant išlaikyti kuo ilgesnį baterijos tarnavimo laiką rekomenduojama nepalikti telefono krauti per naktį, ir įkrauti įrenginio bateriją iki 80 %, o iškrautai baterijai pasiekus 20 %, prijungti įrenginį prie įkrovimo lizdo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *