Kada verta pirkti automobilį iš salono?

Automobilis daugeliui iš mūsų yra išties svarbi gyvenimo dalis. Juo itin patogu vykti į įvairias keliones, greičiau pasiekti tam tikras vietas, be to, turėdami šią transporto priemonę tampame mažiau priklausomi nuo kitų, kadangi nereikia prašyti draugų, jog šie mus pavežtų ar derinti savo planų pagal autobusų grafikus. Automobilis mums padeda daug greičiau pasiekti reikiamas vietas, negu važiuojant dviračiu ar keliaujant pėsčiomis. Visgi, nors tai puikus pagalbininkas kasdieniniame gyvenime, mašina nėra itin pigi prekė, todėl kartais pravartu pirkti jau naudotą transporto priemonę. Kita vertus, jeigu turime pinigų ir galime sau leisti, galbūt išties verta pirkti automobilį iš salono?

Neretai naudotas mašinas perkame tik todėl, nes neturime pakankamai santaupų įsigyti visiškai naujos. Taip, tai gerokai pigiau, nei pirkti automobilį iš salono, kita vertus, pirkdami dar nenaudotą transporto priemonę, ilgalaikėje perspektyvoje galimai netgi sutaupome. Juk naudota mašina gali kiek dažniau gesti, jos detalės jau bus dėvėtos. O štai naujoji – bent kurį laiką turėtų važiuoti nepriekaištingai, ypač, jeigu stengsimės ją tausoti bei atsakingai vairuoti. Juk neretai taip yra su daugeliu prekių – perkant jau naudotą, atrodo, jog sutaupysime, tačiau realybėje toks daiktas kiek greičiau suges bei susidėvės, o mums vėl reikės jį pakeisti. Todėl, jeigu tik galime sau leisti, naujas automobilis bus daug pravartesnis negu jau naudotas.

Neturite pakankamai santaupų, bet trokštate įsigyti mašiną iš salono? Čia Jums gali pagelbėti paskola šiai transporto priemonei. TF Bank siūlo itin lanksčias bei palankias sąlygas, kurios garantuotai privers jus apsvarstyti visai naujutėlio automobilio pirkimą. Pirmiausiai, jie suteikia paskolą net iki penkiolikos tūkstančių eurų, tad tikėtina, jog be vargo įsigysite svajonių mašiną. Be to, metinės palūkanos yra itin nedidelės, o pati bendrovė nereikalauja nei pradinio įnašo, nei KASKO draudimo. Automobilio kaina ar vairuotojo amžius taip pat ne riba, be to, pardavėjas gali būti tiek juridinis, tiek fizinis asmuo. TF Bank suteikiamos sąlygos gerokai palengvina Jūsų naujosios transporto priemonės įsigijimą, todėl vertėtų gerai apsvarstyti, jog pirkdami mašiną iš salono tikriausiai išlošite daugiau. Norėdami gauti paskolą, turite atitikti vos kelis kriterijus: būti bent dvidešimt dvejų metų amžiaus, gauti nuolatines oficialias pajamas bei turėti bent keturių mėnesių darbo stažą dabartinėje darbovietėje. Žinoma, svarbu neturėti pavėluotų mokėjimų ir kitiems kreditoriams, tačiau TF Bank keliamos sąlygos išties yra nedidelės bei savaime suprantamos, todėl, jeigu jas atitinkate – tereikia užpildyti paraišką, o automobilio rakteliai jau netrukus bus Jūsų rankose.

Nors daugelis žmonių mano, jog pirkdami naudotą transporto priemonę sutaupo, kartais gali nutikti visai atvirkščiai – tikėtina, kad tokios mašinos detalės jau bus susidėvėję, ji dažniau ir greičiau ges, o automobilis iš salono greičiausiai atlaikys dar itin ilgą laikotarpį. Žinoma, kai kurie iš mūsų neturi galimybės įsigyti visai naujos mašinos, tačiau tokiu atveju, galime pasiimti paskolą automobiliui. Taip ne tik nemažai sutaupysime, tačiau galėsime pasimėgauti tokia transporto priemone, apie kurią jau senai svajojome. Pasvarstykite, galbūt tikrai verta?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *