Kaip aktyvuoti „Biedronkos“ kortelę?

Kaip aktyvuoti „Biedronkos“ kortelę?

Daugeliui lenkų, o jau kurį laiką ir gretimai Lenkijos sienos gyvenančių lietuvių „Biedronka” yra žinomas vardas, kurio nereikia pristatinėti. Didžiausias Lenkijoje prekybos centrų tinklas „Biedronka” žinomas dėl plataus asortimento produktų už prieinamą kainą. Prekybos centrų tinklas siūlo viską – nuo maisto ir elektronikos produktų iki namų apyvokos reikmenų bei drabužių. Tačiau „Biedronka” iš kitų mažmeninės prekybos parduotuvių išsiskiria specialiais pasiūlymais su didelėmis nuolaidomis.

Specialūs „Biedronka” pasiūlymai yra tokie populiarūs, kad pelnė pravardę „beprotiškų nuolaidų dienos”. Šių dienų metu atrinktos prekės ribotą laiką parduodamos su didelėmis nuolaidomis. Apie šiuos pasiūlymus dažnai skelbiama savaitiniuose „Biedronka” lankstinukuose, kurie platinami parduotuvėse ir internete. Lankstinukuose pristatomi įvairūs produktai ir jų kainos su nuolaidomis, todėl pirkėjai gali iš anksto suplanuoti savo pirkinius.

Norėdami pasinaudoti šiais specialiais pasiūlymais, pirkėjai gali užsiregistruoti „Biedronka” lojalumo programoje „Mój Biedronka” („Mano Biedronka”). Pagal šią lojalumo programą pirkėjai gali rinkti taškus už pirkinius ir juos iškeisti į nuolaidas ir specialius pasiūlymus. Norėdami aktyvuoti „Mój Biedronka” kortelę, jums reikės atlikti kelis paprastus veiksmus.

Norėdami aktyvuoti lojalumo kortelę eikite į „Biedronka” svetainę ir puslapio apačioje spustelėkite nuorodą „Mój Biedronka”. Tada spustelėkite mygtuką „Zarejestruj kortę” (Registruoti kortelę) ir įveskite savo lojalumo kortelės numerį bei asmeninę informaciją, įskaitant vardą, pavardę, el. pašto adresą ir telefono numerį. Susikūrę savo paskyros slaptažodį, spustelėkite mygtuką „Zarejestruj” (Registruotis) taip užbaigdami registracijos ir aktyvavimo procesą.

Taip pat klientai gali aktyvuoti „Mój Biedronka” kortelę pačioje parduotuvėje, paprašę „Biedronka” darbuotojo pagalbos. Darbuotojai išmano apie lojalumo programą ir gali suteikti klientams visą reikalingą papildomą informaciją.

Aktyvavę „Mój Biedronka” kortelę, klientai gali pradėti rinkti taškus už pirkinius. Už kiekvieną „Biedronka” parduotuvėje išleistą 1 zlotą klientai gauna vieną tašką. Jie taip pat gali rinkti papildomus taškus dalyvaudami specialiose akcijose ir renginiuose. Surinkę pakankamai taškų, klientai juos gali iškeisti į nuolaidas būsimiems pirkiniams arba specialius pasiūlymus pasirinktiems produktams.

Kadangi „Biedronka” toliau plečia savo parduotuvių tinklą visoje Lenkijoje, specialūs pasiūlymai ir lojalumo programa neabejotinai paskatins klientus sugrįžti dar kartą. Su „Mój Biedronka” kortele pirkėjai gali naudotis prieinamomis šio prekybos tinklo kainomis ir gauti puikių nuolaidų už pirkinius. Nesvarbu, ar norite apsirūpinti maisto produktais, ar rasti puikų drabužių pasiūlymą, „Biedronka” siūlo kažką kiekvienam. Todėl nenuostabu, kad „Biedronka” tapo pirkėjų, ieškančių nuolaidų ir specialių pasiūlymų, traukos centru.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *