Nemokama antivirusinė programa lietuvių kalba. Kaip atsisiųsti?

AVG nemokama antivirusinė programa

Ar kada nors susimąstėte, kokią dalį gyvenimo praleidžiame naršydami internete? Neabejotina, kad internetas – nuo socialinės žiniasklaidos iki apsipirkimo internetu – tapo svarbia mūsų kasdienio gyvenimo dalimi. Atsižvelgdami į tai, neturime pamiršti apie kartu su juo kylančią riziką. Štai kodėl kompiuteryje būtina įdiegti antivirusinę programą. Šiame straipsnyje kalbėsime apie nemokamas antivirusines programas, kurias galima įsigyti lietuvių kalba, kad galėtumėte apsaugoti savo kompiuterį nuo bet kokių galimų grėsmių.

AVG nemokama antivirusinė programa

AVG nemokama antivirusinė programa

AVG Free Antivirus yra populiari nemokama antivirusinė programa, kuri realiuoju laiku apsaugo nuo virusų, kenkėjiškų programų ir kitų grėsmių. Ji siūlo tokias funkcijas, kaip apsauga nuo elektroninio pašto ir failų naikintuvas, kuris visam laikui pašalina slaptus failus. Be to, joje yra „PC TuneUp” funkcija, kuri padeda optimizuoti kompiuterio veikimą.

Norėdami atsisiųsti ir įdiegti „AVG Free Antivirus” savo kompiuteryje, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Apsilankykite AVG Free Antivirus svetainėje ir spustelėkite mygtuką „Download Free” (atsisiųsti nemokamai).
 2. Palaukite, kol atsisiuntimas bus baigtas, tada dukart spustelėkite atsisiųstą failą, kad pradėtumėte diegimo procesą.
 3. Vykdykite ekrane pateikiamus nurodymus, kad užbaigtumėte diegimo procesą.
 4. Kai diegimas bus baigtas, paleiskite programą ir ji pradės saugoti jūsų kompiuterį.

Bitdefender Antivirus Free

Bitdefender Antivirus Free

Bitdefender Antivirus Free – tai dar viena nemokama antivirusinė programa, kuri realiuoju laiku apsaugo nuo virusų, šnipinėjimo programų ir kitų grėsmių. Ji siūlo tokias funkcijas, kaip apsauga nuo sukčiavimo ir duomenų vagysčių, kurios padeda apsaugoti jūsų asmeninę informaciją. Be to, joje yra žaidimų režimas, kuris optimizuoja kompiuterio veikimą žaidžiant.

Norėdami atsisiųsti ir įdiegti „Bitdefender Antivirus Free” savo kompiuteryje, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Apsilankykite Bitdefender Antivirus Free svetainėje ir spustelėkite mygtuką „Download” (Atsisiųsti).
 2. Palaukite, kol atsisiuntimas bus baigtas, tada dukart spustelėkite atsisiųstą failą, kad pradėtumėte diegimo procesą.
 3. Vykdykite ekrane pateikiamus nurodymus, kad užbaigtumėte diegimo procesą.
 4. Kai diegimas bus baigtas, paleiskite programą ir ji pradės saugoti jūsų kompiuterį.

„Windows” sauga

"Windows" sauga

Windows Security, anksčiau vadinta Windows Defender, yra integruota antivirusinė programa, tiekiama kartu su Windows 10 ir Windows 11. Ji realiuoju laiku apsaugo nuo virusų, kenkėjiškų programų ir kitų grėsmių, taip pat turi tokias funkcijas kaip tėvų kontrolė ir įrenginio veikimo stebėjimas.

Norėdami suaktyvinti ir pradėti naudoti „Windows Security” savo kompiuteryje, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Spustelėkite „Windows” pradžios meniu ir pasirinkite „Nustatymai”.
 2. Spustelėkite „Update & Security”, tada pasirinkite „Windows Security”.
 3. Spustelėkite „Virusų ir grėsmių apsauga”.
 4. Spustelėkite „Tvarkyti nustatymus” ir įjunkite „Apsauga realiuoju laiku”.
 5. Įjungus apsaugą realiuoju laiku, „Windows Security” pradės saugoti kompiuterį.

Šiuolaikiniame skaitmeniniame amžiuje būtina kompiuteryje įdiegti antivirusinę programą, kad apsisaugotumėte nuo interneto pavojų. Gera žinia ta, kad yra keletas nemokamų antivirusinių programų lietuvių kalba, užtikrinančių apsaugą tikruoju laiku nuo virusų, kenkėjiškų programų ir kitų grėsmių. Nesvarbu, ar pasirinksite AVG nemokamą antivirusinę programą, Bitdefender Antivirus Free, ar Windows Sauga, kiekviena programa siūlo unikalias funkcijas, optimizuojančias kompiuterio veikimą. Spustelėję pirmiau pateiktas nuorodas, galite lengvai atsisiųsti ir įdiegti šias programas, kad jūsų kompiuteris būtų saugus ir patikimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *