Kaip atkurti Facebook Messenger žinutes?

Kaip atkurti Facebook Messenger žinutes?

Socialiniai tinklai tapo neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalimi. Socialiniai tinklai – nuo bendravimo su draugais ir šeima iki dalijimosi nuotraukomis ir vaizdo įrašais – tapo pagrindu visiems mūsų internetiniams poreikiams patenkinti. „Facebook“ yra viena iš tokių platformų, dėl kurios bendravimas socialiniuose tinkluose tapo paprastas ir sklandus.

„Facebook Messenger” yra atskira pranešimų siuntimo programa, kuria naudodamiesi „Facebook” vartotojai gali siųsti žinutes, nuotraukas, vaizdo įrašus ir skambinti balsu. Vis labiau populiarėjant programėlei, ji tapo nepakeičiama priemone milijonams naudotojų. Tačiau dažnai naudojant neretai svarbūs pokalbiai ar medijos failai prarandami arba ištrinami.

Nebijokite, nes ištrintų žinučių atkūrimas „Facebook Messenger” yra nesudėtingas procesas. Šiame straipsnyje apžvelgsime prarastų žinučių atkūrimo „Facebook Messenger” programoje veiksmus ir pateiksime keletą naudingų patarimų, kaip efektyviai naudotis programa.

Kaip atkurti „Facebook Messenger” žinutes

  • Patikrinkite archyvuotų pranešimų aplanką. Pirmasis žingsnis, norint atkurti prarastas žinutes, yra patikrinti aplanką Archived Messages. Jei netyčia archyvavote pokalbį, jis bus saugomas šiame aplanke ir jį bus galima lengvai atkurti. Norėdami pasiekti aplanką, atidarykite „Facebook Messenger” ir bakstelėkite savo profilio nuotrauką. Pasirinkite Archived Messages ir ieškokite pokalbio, kurį norite atkurti.
  • Naudokitės funkcija, kuri leidžia atsisiųsti jūsų informaciją. „Facebook” turi funkciją vadinamą „Download Your Information”, kuri leidžia atsisiųsti visus su jūsų paskyra susijusius duomenis, įskaitant žinutes. Norėdami atsisiųsti informaciją, eikite į „Facebook” nustatymus, pasirinkite Jūsų „Facebook” informacija, tada pasirinkite Download Your Information. Galite pasirinkti atsisiųsti visus duomenis arba pasirinkti tik žinutes.
  • Kreipkitės į „Facebook” palaikymo tarnybą. Jei nė vienas iš pirmiau nurodytų būdų neveikia, galite kreiptis pagalbos į „Facebook” palaikymo tarnybą. Eikite į „Facebook” pagalbos centrą, pasirinkite Pranešti apie problemą, tada pasirinkite Pranešti apie prisijungimo problemą. Užpildykite formą, nurodydami problemos aprašymą, ir „Facebook” palaikymo tarnyba su jumis susisieks.

Turbūt ne vienas pritars, jog „Facebook Messenger” yra šiuolaikinio bendravimo pagrindas, suteikiantis mums galimybę palaikyti ryšį su svarbiausiais žmonėmis, nesvarbu, kurioje pasaulio vietoje bebūtume. Dėl patogios vartotojo sąsajos ir galingų funkcijų palaikyti ryšį, išreikšti save ir kurti neišdildomus prisiminimus su žmonėmis, kurie mums rūpi, tapo lengviau nei bet kada anksčiau. Tad jeigu jums teko susidurti su situacija, kai buvo prarasti svarbūs pokalbiai ir žinutės su artimaisiais ar kitais svarbiais asmenimis, dabar žinosite būdus, kurie padės juos lengvai atkurti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *