Kaip nustatyti maršrutą naudojantis Google Maps?

Kaip nustatyti maršrutą naudojantis Google Maps?

Kelionė po naują miestą gali būti smagus nuotykis, bet taip pat gali kelti rūpesčių, jei nesate susipažinę su vietove. Mūsų laimei, kiekvieno kišenėse turimos technologijos, naudodamos tokius įrankius kaip „Google Maps”, leidžia lengviau nei bet kada anksčiau planuoti keliones. Nesvarbu, ar vykstate į kelionę, ar tiesiog norite rasti greičiausią kelią iki maisto prekių parduotuvės, „Google Maps” jums padės.

„Google Maps“- tai navigacijos įrankis, kuris naudotojams teikia realiuoju laiku atnaujinamus eismo duomenis, maršruto nurodymus kelyje ir plačią lankytinų vietų, pavyzdžiui, restoranų, degalinių ir turistų lankomų vietų, duomenų bazę. Tai programa, be kurios daugelis iš mūsų neįsivaizduoja savo gyvenimo.

Tarkime, planuojate kelionę į vieną iš Lietuvos regioninių parkų. Naudodamiesi „Google Maps” galite lengvai suplanuoti maršrutą, atsižvelgdami į laiką, per kurį ten nuvyksite, sustojimus, kuriuos norėtumėte pakeliui padaryti, ir eismo sąlygas. Taip pat galite naudoti „Google Maps”, kad surastumėte geriausius restoranus ir lankytinas vietas netoli kelionės tikslo.

Dabar pakalbėkime apie tai, kaip „Google Maps” nustatyti maršrutą. Štai žingsniai, kuriuos turite atlikti:

 1. Atidarykite „Google Maps” programą savo įrenginyje.
 2. Paieškos juostoje įveskite pradinį tašką, tada bakstelėkite Nuorodos.
 3. Viršuje įveskite pradinę kelionės vietą, kuri gali būti jūsų dabartinė vieta, arba pasirinkta vieta iš kurios pradėsite kelionę.
 4. Bakstelėkite Peržiūrėti, kad pradėtumėte kurti maršrutą.
 5. „Google Maps” parodys greičiausią maršrutą iki jūsų kelionės tikslo. Jei norite pakeisti maršrutą, tiesiog bakstelėkite ir palaikykite žemėlapyje ir vilkite, kad pakeistumėte maršrutą.
 6. Galiausiai bakstelėkite Pradėti, kad pradėtumėte navigaciją. „Google Maps” pateiks nurodymus kelyje ir realiuoju laiku atnaujinamus eismo duomenis, kad saugiai ir efektyviai pasiektumėte kelionės tikslą.

Be maršruto nustatymo, pateikiame keletą kitų naudingų navigacijos patarimų:

 • Išsaugokite savo namų ir darbo adresus. Tai padės greitai gauti nurodymus, kaip nuvykti į šias dažnai pasitaikančias vietas.
 • Naudokitės „Street View”, kad pamatytumėte kelionės tikslą nuotraukose. Ši funkcija leidžia pamatyti, kaip atrodo vieta prieš atvykstant į ją.
 • Atsisiųskite vietos, kurioje lankysitės žemėlapius į telefoną, kad galėtumėte naudotis navigacija neprisijungę prie interneto. Tai ypač naudinga, jei keliaujate vietovėje, kurioje yra prastas interneto ryšys.
 • Bendrinkite savo buvimo vietą su draugais ir šeimos nariais. Tai puiki funkcija, leidžianti informuoti artimuosius apie jūsų buvimo vietą kelionės metu.

Planuojant maršrutą gali būti atvejų, kai prieš pasiekdami galutinį kelionės tikslą norėsite sustoti keliose vietose. Čia praverčia galimybė „Google” žemėlapiuose pridėti keletą sustojimo taškų. Kelio sustojimo taškai – tai papildomos vietos, kurias galite pridėti prie maršruto, kad galėtumėte sustoti pakeliui prieš pasiekdami galutinį kelionės tikslą. Ši funkcija ypač naudinga, jei planuojate kelionę ir norite pakeliui sustoti prie lankytinų objektų ar lankytinų vietų. Naudodami kelio taškus galite pritaikyti maršrutą pagal savo poreikius ir maksimaliai išnaudoti kelionę.

 1. Atidarykite „Google” žemėlapius ir pasirinkite maršrutą, kurį norite keisti.
 2. Bakstelėkite tris horizontalias linijas viršutiniame kairiajame ekrano kampe, kad atidarytumėte meniu.
 3. Pasirinkite Pridėti stotele.
 4. Įveskite maršruto taško, kurį norite pridėti, vietą.
 5. Įveskite vietos adresą arba pažymėkite žemėlapyje, kad stotelės taškas būtų įtrauktas į maršrutą.
 6. Pakartokite 3-5 veiksmus kiekvienam papildomam maršruto taškui, kurį norite pridėti.
 7. Norėdami pakeisti maršruto taškų eiliškumą, tiesiog bakstelėkite ir palaikykite kelio tašką, tada vilkite jį į norimą vietą.
 8. Galiausiai bakstelėkite Pradėti, kad pradėtumėte navigaciją atnaujintu maršrutu, į kurį įtraukti papildomi kelio taškai.

Taigi, akivaizdu, kad „Google” žemėlapiai yra vertingas įrankis visiems, norintiems orientuotis naujame mieste arba planuoti kelionę. Nesvarbu, ar vairuojate, važiuojate dviračiu, ar einate pėsčiomis, „Google Maps” gali padėti saugiai ir efektyviai pasiekti kelionės tikslą. Taigi, kai kitą kartą planuosite kelionę, apsvarstykite galimybę pasinaudoti „Google” žemėlapiais, kad jie jums padėtų kelyje. Sėkmingų kelionių!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *