Kaip atsisiųsti muziką nemokamai be registracijos?

Kaip atsisiųsti muziką nemokamai be registracijos?

Muzika yra tai, kas paliečia mūsų sielas, džiugina, motyvuoja ir yra neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Nesvarbu, ar tai būtų rytinis pabėgiojimas, ilga kelionė automobiliu, ar vakarėlis su draugais, muzika visada padeda sustiprinti mūsų išgyvenimus. Sakoma, kad muzika turi gydomąją galią ir yra ne tik pramoga, bet ir meno forma, gebanti sukurti stiprų emocinį ryšį su klausytoju. O atsiradus muzikos transliavimo paslaugoms ir skaitmeniniams parsisiuntimams, prieiga prie muzikos tapo patogesnė nei bet kada anksčiau. Tačiau dauguma šių paslaugų reikalauja, kad naudotojai užsiregistruotų ir mokėtų už prenumeratą. Šiame straipsnyje parodysime, kaip nemokamai ir be registracijos atsisiųsti muzikos iš tokių svetainių kaip „Free Music Archive”, „Bensound” ir „CCTrax”.

Muzikos pramonė yra milijardus dolerių kainuojantis verslas, kuris bėgant metams sparčiai auga. Tačiau vis labiau populiarėjant muzikos transliavimo paslaugoms, tradicinės muzikos pardavimai mažėja. Remiantis Amerikos įrašų pramonės asociacijos (RIAA) ataskaita, 2020 m. muzikos srautinės transliacijos ateityje sudarys 83 % muzikos pramonės pajamų. Dėl šio perėjimo prie srautinio siuntimo paslaugų nepriklausomiems atlikėjams ir mažoms muzikos leidykloms tapo sunku išgirsti savo muziką. Laimei, yra tokių svetainių kaip „Free Music Archive”, „Bensound” ir „CCTrax”, kuriose siūloma nemokamai parsisiųsti muzikos, todėl nepriklausomiems menininkams lengviau pasiekti platesnę auditoriją.

Muzikos atsisiuntimo svetainės

Free Music Archive – tai 2009 m. pradėjusi veikti svetainė, kuri nuo to laiko tapo viena populiariausių nemokamo muzikos parsisiuntimo svetainių. Svetainėje galima rasti įvairių žanrų muzikos, įskaitant bliuzą, klasikinę muziką, džiazą, roką ir daugelį kitų. Geriausia nemokamo muzikos archyvo dalis yra ta, kad jame vartotojai gali nemokamai atsisiųsti muzikos be registracijos. Svetainė taip pat turi patogią vartotojo sąsają, kuri leidžia vartotojams lengvai ieškoti ir atsisiųsti mėgstamas dainas.

Bensound – dar viena svetainė, kurioje galima nemokamai atsisiųsti muzikos. Skirtingai nei „Free Music Archive”, „Bensound” daugiausia dėmesio skiria asmeniniam ir komerciniam naudojimui skirtai muzikai be autorinio atlyginimo. Svetainėje galima rasti įvairių žanrų muzikos, įskaitant akustinę / folk, kinematografinę, korporatyvinę / pop ir kt. Svetainės sąsaja yra švari ir paprasta naudoti, todėl naudotojams paprasta rasti ir atsisiųsti norimą muziką.

CCTrax – tai svetainė, kurioje siūloma nemokamai atsisiųsti muzikos ir kurioje daugiausia dėmesio skiriama elektroninės muzikos žanrams, tokiems kaip techno, house ir ambient. Svetainėje yra platus muzikos pasirinkimas, be to, joje naudotojai gali nemokamai atsisiųsti muzikos be registracijos. CCTrax taip pat turi funkciją, leidžiančią naudotojams filtruoti muziką pagal licencijos tipą, todėl naudotojams lengva rasti jų poreikius atitinkančią muziką.

Norėdami pasiekti šias svetaines, tiesiog įveskite jų URL interneto naršyklėje arba spustelėkite anksčiau straipsnyje pateiktas nuorodas. Patekę į internetinę svetainę, naudokite paieškos juostą ir raskite norimą atsisiųsti muziką. Radę norimą dainą, spustelėkite atsisiuntimo mygtuką, ir atsisiuntimas bus pradėtas automatiškai. Tai taip paprasta!

Pabaigai

Taigi, štai ir viskas. Dabar, kai žinote apie šias svetaines, galite pradėti siųstis savo mėgstamus muzikos kūrinius, neregistruodami paskyros ir nemokėdami nė cento. Nesvarbu, ar ieškote šaunių melodijų, kurias galėtumėte klausytis treniruodamiesi ar mokydamiesi, ar tiesiog norite atrasti naujų atlikėjų ir papildyti savo muzikos kolekciją, šios svetainės jums padės. Taigi, ko laukiate? Eikite į „Free Music Archive”, „Bensound” arba „CCTrax” ir pradėkite tyrinėti platų jų siūlomos muzikos pasirinkimą. Vos keliais paspaudimais galėsite turėti visą norimą muziką po ranka!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *