„Facebook” yra viena populiariausių socialinės žiniasklaidos platformų visame pasaulyje. Milijonai žmonių ja naudojasi norėdami bendrauti su draugais, šeima, kolegomis ir net nepažįstamais žmonėmis. „Facebook” naudojamas ne tik bendravimui, bet ir yra platforma, kurioje įmonės gali reklamuoti savo produktus ir paslaugas. Kadangi „Facebook” dalijamasi tiek daug asmeninės ir jautrios informacijos, būtina žinoti apie savo privatumą skaitmeniniame pasaulyje.
Skaitmeniniame pasaulyje mūsų privatumas yra labai svarbus. Daugėjant kibernetinių atakų, internetinių sukčiavimų ir duomenų apsaugos pažeidimų, privalome saugoti savo asmeninę informaciją. „Facebook” turi privatumo nustatymus, leidžiančius naudotojams kontroliuoti, kas gali matyti jų įrašus, nuotraukas ir asmeninę informaciją. Svarbu, kad jūsų „Facebook” profilis būtų privatus ir kad jūsų asmeninę informaciją galėtų matyti tik pažįstami žmonės.
Vienas iš dažniausiai „Facebook” platformos naudotojų užduodamų klausimų – ar galima sužinoti, kas peržiūrėjo jų profilį. Deja, „Facebook” nepateikia funkcijos, kuri leistų naudotojams pamatyti, kas peržiūrėjo jų profilį.
Todėl perspėjame, kad bet kokios trečiųjų šalių programos ar svetainės, kurios teigia, kad teikia šią funkciją, nėra teisėtos ir gali bandyti pavogti jūsų asmeninę informaciją arba platinti kenkėjišką programinę įrangą.
Naudojantis socialinės žiniasklaidos platformomis būtina būti atsargiems ir vengti suteikti prieigą prie savo asmeninės informacijos trečiųjų šalių programėlėms ir svetainėms. Šios programėlės ir svetainės gali prašyti prieigos prie jūsų „Facebook” profilio, įskaitant asmeninę informaciją, kontaktus ir įrašus. Prieš suteikiant prieigą prie šių programėlių ir svetainių, svarbu atidžiai perskaityti sąlygas.
Tam, kad naudodamiesi „Facebook” išsaugotumėte savo privatumą, svarbu atminti, kad nėra jokio būdo sužinoti, kas peržiūrėjo jūsų profilį. Trečiųjų šalių programėlės ir svetainės, kurios teigia, kad teikia šią funkciją, nėra teisėtos ir gali kelti pavojų jūsų asmeninei informacijai. Šiuolaikiniame skaitmeniniame pasaulyje labai svarbu būti atsargiems ir saugoti savo privatumą. Imdamiesi reikiamų veiksmų privatumo nustatymams kontroliuoti ir nesuteikdami prieigos prie nepatikimų trečiųjų šalių programėlių ir svetainių, galite užtikrinti, kad naudodamiesi „Facebook” jūsų asmeninė informacija bus saugi.