Kaip numalšinti dantų skausmą? 7 patikimi būdai

Kaip numalšinti dantų skausmą? 7 patikimi būdai

Turbūt nėra nieko nemaloniau, kaip skaudantis dantis. Taip jau yra, kad dažniausiai su jais tenka susidurti nepasiruošus, tokiu metu, kai odontologijos klinikos nedirba. Puiku, jeigu turite vaistų nuo dantų skausmo namuose ir galite bent jau laikinai sumažinti tą nemalonų dirginimą. Tačiau ką daryti, kai vaistų nėra, o skausmas tampa vis didesnis?

Žinoma, pirmiausia susirasti kliniką, kurioje apsilankykite vos tik ji pradės dirbti. Kaune dantų gydymas dažniausiai atliekamas Juozas.Dental klinikoje. Kodėl? Žmonės labai džiaugiasi puikiu kainos bei kokybės santykiu, taip pat, siūloma daug įvairiausių paslaugų, tad nepriklausomai nuo danties skausmo židinio – problema bus išspręsta.

Natūralūs dantų skausmo mažinimo būdai

Tiesa, jeigu dar liko laukti iki ryto – tokiu atveju keli patarimai, kurie padės sumažinti nemalonų dantų skausmą.

  1. Puikus būdas sumažinti uždegimui yra paprasčiausi gvazdikai. Jeigu turite namuose šių gėlių arbatos – tai puiki pagalba. Galima gerti arbatą arba paprasčiausiai pasidaryti tirpalą, kuriems bus mirkoma vata dedama ant skaudančios vietos.
  2. Lygiai taip pat dezinfekcija pasižymi ir česnakas. Sutrinkite jį ir gaustą skystį tepkite skaudančią vietą. Labai dažnai dezinfekcija sumažina dirginimą, panaikinamos bakterijos, kurios iššaukia skausmą.
  3. Ledo kubeliai bet kuriuo atveju mažina patinimą ir tuos pat skausmą. Tiesa, dėkite juos iš išorinės žando pusės skaudančioje vietoje, o ne burnos ertmės viduje.
  4. Stebuklingai veikia ne tik česnakas, tačiau ir svogūnas.
  5. Kviečių želmenų sultys dažnai vadinamos efektyviu vaistu nuo parodontozės. Štai todėl šiuo tirpalu reikia skalauti burną ne tik tada, kai skauda, tačiau reguliariai.
  6. Druskingas vanduo taip pat pasižymi priešuždegiminiu poveikiu. Pamirškite nemalonius skausmus.
  7. Obuolių actas taip pat mažina ne tik skausmą, tačiau ir patinimą.

Pabaigai – išgydys tik profesionalai

Jeigu kurs nors iš šių būdų ir padės, tai tik trumpalaikiai. Kuomet skauda dantis, problemą spręsti reikia greitai ir atsakingai, todėl raginame kreiptis į odontologą tuojau pat, nes kuo ilgiau delsite, tuo problema tik ūmės.

Ieškote daugiau informacijos? – apsilankykite Juozas.Dental svetainėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *