Kuo skiriasi šnicelis nuo kotleto?

Kuo skiriasi šnicelis nuo kotleto?

Kulinarijoje dažnai susiduriame su įvairiais mėsos patiekalais, kuriuose pagrindinė sudedamoji dalis yra mėsa. Du tokie patiekalai, kurie kartais gali atrodyti panašūs, yra šnicelis ir kotletas. Šie patiekalai yra populiarūs ir skirtingose kultūrose tradiciškai ruošiami įvairiais būdais. Šiame straipsnyje aptarsime, kas yra šnicelis ir kas yra kotletas, taip pat išskirsime pagrindinius skirtumus tarp šių dviejų mėsos patiekalų.

Kas yra šnicelis?

Šnicelis yra mėsos patiekalas, dažniausiai ruošiamas iš triušienos, kiaulienos arba vištienos. Tai yra mėsos skiltis, kuri yra plona ir plačiai pakepama arba apkepti. Tradiciškai šniceliai būna pamerkti kiaušinio ir džiovintų duonos trupinių mišinyje ir tada kepti aliejuje arba keptuvėje. Tai suteikia šniceliui skrudulį ir sultingumą. Šniceliai dažnai yra didelio dydžio ir padeda sotinti patiekalus.

Kas yra kotletas?

Kotletas yra mėsos patiekalas, kuris taip pat gaminamas iš įvairių mėsos rūšių, tokios kaip jautiena, kiauliena, vištiena arba jautienos mišinys. Kotletas gali būti ruošiamas įvairiais būdais – jis gali būti kepamas, troškinamas, keptas arba virtas. Kotletai dažnai formuojami į apvalias arba ovalias formos skiltis, kurios patepinamos miltuose, kiaušiniuose ir džiovintuose duonos trupiniuose, siekiant gauti skrudulį ir sultingumą. Kotletai gali būti tiek nedidelio, tiek didelio dydžio.

Pagrindinis skirtumas tarp šnicelio ir kotleto

Pagrindinis skirtumas tarp šnicelio ir kotleto yra jų ruošimo būdas:

  • Ruošimo būdas: Šnicelis yra plona mėsos skiltis, kuri yra pakepama arba apkepti, dažniausiai su džiovintais duonos trupiniais ir kiaušiniu. Kotletas yra mėsos skiltis, dažnai formuota į apvalias arba ovalias formos skiltis, kurios yra patepinamos miltuose, kiaušiniuose ir džiovintuose duonos trupiniuose.
  • Mėsos skiltis: Šniceliai yra plona mėsos skiltis, kurios gali būti gaminamos iš įvairių mėsos rūšių. Kotletai gali būti formuojami iš įvairių mėsos rūšių ir būti įvairaus dydžio.
  • Forma: Šniceliai dažniausiai yra plakikos formos, ploni ir dideli. Kotletai gali turėti įvairias formas, bet dažniausiai jie būna apvalios arba ovalios formos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *