Praktiškiausi vonios kilimėliai: kaip pasirinkti geriausią?

Kiekvieną dieną vonioje mes praleidžiame labai daug laiko. Visiškai natūralu, kad tą aplinką, kuri yra mūsų kasdieninė palydovė, norisi papuošti kuo gražiau, pasirūpinti, kad kiekvienas joje esantis daiktas turėtų konkrečią paskirtį ir būtų naudingas, galiausiai, kad vonios aplinka būtų tokia, kurioje gera būti Jums patiems. O nuostabus vonios interjero kūrimas yra neatsiejamas nuo mažiausių smulkmenų. Vieni iš jų – vonios kilimėliai.

Kada svarbus stilius, o kada reikalinga kokybė?

Klaidingai galvojama, kad vonios kilimėliai turi būti tik stilingi, kad jie puikiai derėtų visumoje. Kad ir koks stilingas kilimėlis – be kokybiškumo ir funkcionalumo net ir pats geriausias gaminys iš vilnos nepatenkins Jūsų poreikių. Štai todėl ieškodami labiausiai vonioje tinkamo gaminio turite palyginti bent jau kelis variantus, kad jaustumėtės ramus radę geriausią kainos bei kokybės santykį. Juolab, suderinti mažą kainą su funkcionalumu išties šiuo metu yra įmanoma.

  • Kilimėliai iš vilnos skiriasi savo kaina, tad ieškodami tinkamiausio – susipažinkite su jomis. Guminiai kilimėliai virtuvei tinka tokie patys, kaip ir naudojami vonios kambaryje. Sutaupykite ir vienu kartu įsigykite bent kelis.
  • Daugiau dėmesio skirkite medžiagai. Vonios kambaryje dažniausiai labiausiai pasitarnauja guminiai, kadangi jie padeda išvengti besikaupiančios drėgmės.
  • Tai pat vonioje esantys kilimėliai turi būti neslystantys. Tokiu atveju bus sukuriama saugi aplinka, kurioje saugiai galės jaustis ne tik suaugusieji, tačiau ir vaikai bei gyvūnai.
  • Vonios kambario kilimėliai pasirenkami ir pagal dydį, tad daugiau dėmesio skirkite šiam niuansui.
  • Susipažinkite su gamintojais, kurie taip pat gali būti apsvarstyti plačiau ieškant kokybės. Atsiliepimai įvairiuose forumuose padės susidaryti nuomonę apie tam tikro gamintojo produkciją.
  • Prabangūs kilimėliai atrodo puikiai tačiau tikrai ne visi tokių nori. Svarbiu kriterijumi tampa stilius, kuris gali labai varijuoti nuo paprastų iki iki išskirtinio modelio gaminių.

Tinkama priežiūra – ilgaamžiškumas

Tualeto kilimėliai nėra lepūs, kadangi gaminami iš kokybiškos medžiagos, visgi, skiriasi jiems šiek tiek dėmesio – ilgesnį laiką galėsite džiaugtis jų funkcionalumu.

Rekomenduojame juos kuo dažniau plauti, kadangi taip išsilaikys natūrali išvaizda. Tačiau plovimo metu reikia naudoti specialias priemones. Taip pat stipriai netrinkite, naudokite tas skalbimo programas, kurios nurodytos etiketėje. Galiausiai, voniai arba tualetui skirti kilimėliai neturėtų būti naudojami kitose patalpose. Tai greitina jų susidėvėjimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *