Top 3 geriausios, nemokamos CD įrašymo programos

Top 3 geriausios, nemokamos CD įrašymo programos

Viskas laikui bėgant sensta – šis teiginys ypač tinka kai kalba pakrypsta apie elektroninius prietaisus ir technologijas. Viena iš esamų technologijų po truputį grimztančių į praeitį yra kompaktiniai diskai. Rodos dar prieš keletą metų tai buvo populiariausia duomenų saugojimo bei perkėlimo iš vieno įrenginio į kitą alternatyva, tačiau atsiradus USB laikmenoms, kompaktinių diskų populiarumas ėmė kristi. Ši tendencija aiškiai matyti nešiojamųjų kompiuterių srityje – taip kaip kai kurie išmaniųjų telefonų gamintojai po truputį atsikrato 3.5 mm ausinių jungties, taip ir nešiojamų kompiuterių gamintojai, kurdami kompiuterių modelius vis rečiau į juos deda kompaktinių diskų skaitytuvus.

Visgi kompaktiniai diskai nėra visiškai bevertis daiktas, ir egzistuoja atvejų, kai kompaktinis diskas yra tiesiog patogesnis ar netgi vienintelis būdas perkelti norimus failus: galbūt turite seną, tačiau aukštos kokybės muzikos grotuvą, kuris priima tik kompaktinius diskus, arba norite pasidaryti atsarginę kopiją savo senoms nuotraukoms, kurią galėsite saugiai laikyti tame paskutiniame rašomojo stalo stalčiuje, kur laikote itin retai naudojamus daiktus. Kad ir kokia bebūtų priežastis, failams įkelti į diską reikalinga diskų įrašymo programa. Jau nuo senų laikų tai galima padaryti su iš anksto Windows sistemoje įdiegta diskų įrašymo programa, tačiau ji suteikia tik bazines funkcijas. Tad jeigu ieškote programos, kuri turėtų pažangesnių įrašymo funkcijų ir būtų patogi naudoti, siūlome peržvelgti mūsų Top 3 rekomenduojamas diskų įrašymo programas.

 1. Ashampoo Burning Studio Free

Vokiečių kilmės kompanija Ashampoo gali pasiūlyti didelį programinės įrangos asortimentą. Viena iš tokių kasdien praverčiančių programų yra Ashampoo Burning Studio Free. Ši programa leidžia įrašyti, kopijuoti, perkelti muzikos failus, vaizdo įrašus bei kitų tipų failus į CD, DVD ir net Blu-ray diskus, ir gali pasitarnauti norint sukurti atsargines duomenų kopijas kompaktiniuose diskuose.

Nepaisant įvairių teikiamų funkcijų, esminis programos bruožas yra paprastas ir patogus valdymas, todėl net nieko nenusimanantiems apie diskų įrašymą šia programa naudotis bus paprasta ir aišku – visos funkcijos yra tvarkingai suskirstytos į kategorijas, pagal tai, ką konkrečiai norite atlikti su pasirinktais failais (nuotraukomis, vaizdo įrašais, garso įrašais, dokumentais).

Nors pati programa yra nemokama, visgi, kad galėtumėte ją naudoti, turėsite įvesti savo el. pašto adresą į kurį bus atsiunčiamas programos licencijos aktyvavimo kodas, o tuo pačiu automatiškai į jums bus siunčiami kitų programų naujienlaiškiai. Visgi šią smulkią problemėlę galite apeiti naudodamiesi tokiomis paslaugomis kaip www.10minutemail.com, susikurdami laikiną el. pašto dėžutę ir galėsite atsisiųsti aktyvavimo kodą neprikimšdami el. pašto paskyros nereikalingais naujienlaiškiais.

Privalumai:

 • Paprasta, patogi vartotojo sąsaja
 • Iš anksto paruošti nustatymai įvairiems failų formatams

Trūkumai:

 • Reikalinga nemokama vartotojo registracija programos naudojimui

Atsisiųskite Ashampoo Burning studio Free

 1. WinX DVD Author

WinX DVD Author yra specialiai sukurta programa DVD kompaktinių diskų, skirtų vaizdo įrašams, kūrimui. Programoje yra keletas pasirinkimų, leidžiančių įrašyti dokumentinius failus, tačiau norint susikurti muzikos kompaktinį diską, teks rinktis vieną iš ankščiau sąraše išvardintų disko įrašymo programų.

WinX DVD Author turi viską, ko gali prireikti rašant vaizdo įrašus į diską, įskaitant Youtube vaizdo įrašų atsisiuntimų vedlį. Su šia programa galėsite konvertuoti vaizdo įrašus į VOB formatus, kurie leidžia sukurti interaktyvų meniu vaizdo įrašų paleidimui kompaktiniame diske.

Programoje taip pat rasite net keletą bazinių vaizdo įrašų montavimo funkcijų, tokių kaip vaizdo įrašo karpymas bei subtitrų įterpimas. Pati programa veikia greitai ir sklandžiai, o konvertuotų vaizdo įrašų kokybė nenusileidžia mokamoms diskų įrašymo programų alternatyvoms.

Privalumai:

 • Galima kurti interaktyvius vaizdo įrašo paleidimo meniu kompaktiniame diske
 • Integruota Youtube vaizdo įrašų atsisiuntimo funkcija

Trūkumai:

 • Netinkama muzikos kompaktų kūrimui

Atsisiųskite WinX DVD Author

 1. DeepBurner Free

DeepBurner Free paprasta, išvaizda neišsiskirianti diskų įrašymo programa. Tai nemokama, supaprastinta pilnos programos versija.

Skirtingai nuo mokamos programos versijos, DeepBurner Free nesuteikia galimybės rašyti vaizdo įrašus į DVD diskus, tačiau su ja galėsite įrašyti dokumentinius failus, muziką ar net sukurti programų įrašymo diskus.

DeepBurner Free turi nemažai apribojimų, tačiau teikiamų programos privalumų užtenka kasdieniam naudojimui. Programos pagalba galėsite susikurti atsarginę duomenų kopiją savo kompaktiniame diske, o paprasta failų naršyklės sąsaja, padės tai padaryti greitai ir sklandžiai. Ši programa taip pat turi itin pravarčia portatyvią versiją, kurios nereikia įdiegti, tad galėsite ją bet kada įsikelti į USB laikmeną ir akimirksniu pradėti naudotis bet kuriame kompiuteryje.

Privalumai:

 • Yra portatyvi programos versija, kurios nereikia įdiegti naudojimui
 • Galima lengvai susikurti atsargines failų kopijas kompaktiniame diske

Trūkumai:

 • Nėra galimybės kurti DVD vaizdo įrašų diskų

Atsisiųskite DeepBurner Free

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *