Top 5 geriausi dažai lauko medienai

Top 5 geriausi dažai lauko medienai

Buvimas lauke yra puikus būdas atsipalaiduoti ir pailsėti. Nesvarbu, ar tai būtų jūsų kiemas ar terasa, jūsų lauko erdvė yra jūsų namų dalis, todėl jai reikia skirti tiek pat dėmesio, kiek ir vidaus patalpoms. Jei turite medinių lauko baldų ar konstrukcijų, kurie jau prašosi priežiūros ir atnaujinimo, dažymas gali būti paprastas ir ekonomiškas būdas suteikti jiems naują gyvenimą. Šiame straipsnyje apžvelgsime 5 geriausius lauko medienai skirtus dažus, kad galėtumėte išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkančius dažus.

Medienos dažai

Prieš pasinerdami į 5 geriausių išorės medienai skirtų dažų sąrašą, apžvelkime medienos dažus apskritai. Medienos dažai yra specialiai sukurti tam, kad apsaugotų medinius paviršius nuo atmosferos poveikio, puvimo ir irimo. Jie taip pat padeda išryškinti natūralų medienos grožį, suteikdami jai spalvą ir blizgesį. Renkantis dažus medienai, svarbu atsižvelgti į tokius veiksnius kaip patvarumas, atsparumas blukimui, paprastas tepimas ir gebėjimas atlaikyti ekstremalias oro sąlygas.

5 geriausi išorės medienai skirti dažai

Farrow & Ball

„Farrow & Ball” yra gerai žinomas Jungtinėje Karalystėje įsikūręs dažų prekės ženklas, siūlantis platų interjero ir eksterjero dažų asortimentą, įskaitant apdailą mediniams paviršiams. Jų išoriniai medienos dažai, vadinami „Exterior Eggshell”, yra vandens pagrindo formulė, užtikrinanti patvarią, mažai blizgančią apdailą, atsparią lupimuisi, įtrūkimams ir blukimui. Todėl tai puikus pasirinkimas lauko mediniams paviršiams, pavyzdžiui, tvoroms, durims ir langų rėmams, dažyti. „Farrow & Ball” eksterjero „Eggshell” dažai yra įvairių spalvų ir puikiai dengia bei sukimba su įvairiais mediniais paviršiais. Be to, šie dažai yra ekologiški, mažai skleidžia kvapą ir greitai džiūsta, todėl juos patogu rinktis norintiems atnaujinti medinius lauko daiktus. Dėl puikaus patvarumo ir spalvų gamos „Farrow & Ball” eksterjero „Eggshell” dažai yra geriausias pasirinkimas ieškantiems aukštos kokybės eksterjero dažų medienai.

 • Atsparus lupimuisi, skilinėjimui ir blukimui.
 • Galimos įvairios spalvos iš ekologiškų medžiagų.
 • Geriausias aukštos kokybės išorinių medienos dažų pasirinkimas.
 • Dažai puikiai dengia ir sukimba su įvairiais mediniais paviršiais.

Sherwin-Williams Duration

Sherwin-Williams Duration Exterior Paint yra dar vieni aukščiausios kokybės dažai, skirti atlaikyti atšiaurias oro sąlygas. Jie pagaminti naudojant unikalią „PermaLast” technologiją, kuri užtikrina puikų atsparumą įtrūkimams, lupimuisi ir blukimui. Šie dažai taip pat pasižymi puikiu sukibimu, t. y. gerai prilimpa prie beveik bet kokio paviršiaus, ir greitai džiūsta, todėl antrą sluoksnį galite dengti greičiau. Sherwin-Williams Duration eksterjero dažai gali būti įvairių spalvų ir apdailos, jiems suteikiama ribota viso gyvenimo garantija.

 • „Sherwin-Williams Duration” išoriniai dažai yra aukščiausios kokybės dažai, skirti atšiaurioms oro sąlygoms.
 • Pagaminti naudojant „PermaLast” technologiją, jie yra itin atsparūs įtrūkimams, lupimuisi ir blukimui.
 • Dėl puikaus sukibimo ir greito džiūvimo patogu naudoti.

Benjamin Moore Regal Select

Benjamin Moore Regal Select Exterior Paint yra aukščiausios kokybės dažai, garsėjantys išskirtiniu patvarumu ir dengiamumu. Tai 100 % akrilo formulės dažai, atsparūs blukimuiir įtrūkimams, specialiai sukurti apsaugoti medieną nuo drėgmės ir pelėsių. Šie dažai taip pat pasižymi puikiu sukibimu, todėl gerai prilimpa prie beveik bet kokio paviršiaus, be to, greitai džiūsta, todėl antrąjį sluoksnį galite dengti greičiau. Benjamin Moore Regal Select išorės dažai gali būti įvairių spalvų ir apdailos, todėl galite rasti puikiai tinkančius savo lauko erdvei.

 • „Benjamin Moore Regal Select” išorės dažai yra aukščiausios kokybės dažai, pasižymintys išskirtiniu patvarumu ir dengiamumu.
 • Pagaminti pagal 100 % akrilo formulę, jie atsparūs blukimui ir įtrūkimams.
 • Specialiai sukurti apsaugoti medieną nuo drėgmės ir pelėsių, pasižymi puikiu sukibimu ir greitu džiūvimu.
 • Galima rinktis iš įvairių spalvų ir apdailos, kad puikiai derėtų prie jūsų lauko erdvės.

Dulux Weathershield Exterior Gloss

„Dulux Weathershield Exterior Gloss” – tai aukštos kokybės išorės dažai, specialiai sukurti siekiant užtikrinti ilgalaikę apsaugą nuo visų oro sąlygų. Šie dažai pagaminti naudojant unikalią „Stay Clean” technologiją, kuri neleidžia purvui ir pelėsiui prilipti prie paviršiaus, todėl juos lengviau valyti ir prižiūrėti. Vandens pagrindo „Dulux Weathershield Exterior Gloss” formulė taip pat užtikrina puikų sukibimą ir lankstumą, todėl dažai plečiasi ir traukiasi kartu su natūraliu medienos judėjimu. Be to, ji atspari lupimuisi, skilinėjimui ir blukimui, todėl puikiai tinka lauko mediniams paviršiams, pavyzdžiui, durims, apdailos detalėms ir langų rėmams. Dulux Weathershield Exterior Gloss yra įvairių spalvų ir suteikia blizgią apdailą, kuri puikiai atrodo ant bet kokio išorinio paviršiaus. Apskritai tai geriausias pasirinkimas ieškantiems patvarių ir aukštos kokybės išorės dažų.

 • Suteikia ilgalaikę apsaugą nuo visų oro sąlygų
 • Stay Clean technologija neleidžia purvui ir pelėsiui prilipti prie paviršiaus
 • Puikus sukibimas ir lankstumas
 • Atsparūs lupimuisi, įtrūkimams ir blukimui

Valspar Duramax

„Valspar Duramax Exterior Paint” yra aukščiausios kokybės dažai, pasižymintys išskirtiniu patvarumu ir dengiamumu. Tai 100 % akrilo formulės dažai, atsparūs blukimui ir įtrūkimams, specialiai sukurti apsaugoti medieną nuo drėgmės ir pelėsių. Šie dažai taip pat pasižymi puikiu sukibimu, todėl gerai prilimpa prie beveik bet kokio paviršiaus, be to, greitai džiūsta, todėl antrąjį sluoksnį galite dengti greičiau. „Valspar Duramax” eksterjero dažai yra įvairių spalvų ir apdailos, jiems suteikiama ribota viso gyvenimo garantija.

 • „Valspar Duramax” išoriniai dažai yra išskirtinio patvarumo ir dengiamumo.
 • Tai 100 % akrilo formulė, atspari blukimui ir įtrūkimams.
 • Dažai pasižymi puikiu sukibimu, gerai prilimpa prie beveik bet kokio paviršiaus ir greitai džiūsta, todėl antrą sluoksnį galima dengti greičiau.
 • „Valspar Duramax” išorės dažams „Valspar” suteikiama ribota viso gyvenimo garantija, jie gali būti įvairių spalvų ir apdailos.

5 geriausių išorės medienai skirtų dažų palyginimas

Visi penki šie dažai pasižymi unikaliomis savybėmis, dėl kurių jie išsiskiria kaip geriausias pasirinkimas išoriniams mediniams paviršiams. Farrow & Ball Exterior Eggshell yra ekologiški, vandens pagrindu pagaminti dažai, kurie puikiai dengia ir yra patvarūs.

 • „Farrow & Ball Exterior Eggshell” yra ekologiški, vandens pagrindu pagaminti dažai, kurie puikiai dengia ir yra patvarūs.
 • „Sherwin-Williams Duration Exterior” dažai pagaminti naudojant „PermaLast” technologiją, kuri užtikrina puikų atsparumą atšiaurioms oro sąlygoms, be to, jiems suteikiama ribota viso gyvenimo garantija.
 • Benjamin Moore Regal Select eksterjero dažai pasižymi išskirtiniu patvarumu ir dengiamumu, jų 100 % akrilinė formulė atspari drėgmei ir pelėsiui.
 • Dulux Weathershield Exterior Gloss yra atspari atmosferos poveikiui, labai blizgi, užtikrinanti ilgalaikę lauko medinių paviršių apsaugą.
 • „Valspar Duramax Exterior Paint” yra pagaminti iš 100 % akrilinės formulės, kuri yra atspari blukimui, kreidavimui ir įtrūkimams, be to, jiems suteikiama ribota viso gyvenimo garantija.

Galiausiai, geriausi dažai jūsų lauko mediniam paviršiui priklausys nuo konkrečių jūsų poreikių, pavyzdžiui, nuo patvarumo lygio, padengimo ir pageidaujamų spalvų, taip pat nuo jūsų biudžeto.

Senų medinių lauko daiktų restauravimas dažant yra ekonomiškas būdas suteikti jiems naują gyvenimą ir pagražinti lauko erdvę. Renkantis tinkamus dažus lauko mediniams paviršiams, svarbu atsižvelgti į tokius veiksnius kaip patvarumas, atsparumas blukimui, paprastas dažymas ir atsparumas ekstremalioms oro sąlygoms. Pasirinkę vieną iš 5 geriausių lauko mediniams paviršiams skirtų dažų, galite būti tikri, kad šiais dažais nudažyti lauko medienos elemetai, ilgus metus atrodys puikiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *